Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
61 sonuçtan 11 ile 20 arası

Sevdiyiniz insana sevginizi nece ifade edirsiniz?

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    Vusalgs seninle tam raziyam bu bedaheten gelmelidi. birde ki, mence "seni sevirem" deyene inanmaq lazim deyil. mence sevdiyimiz insana baxsaq, bir gozel mehriban soz desek o da ona yeterli olar, ne menada sevdiyiniz insan her zaman qaygi isteyer. hemen o bir sozu biz cox vaxt gozleyirik, ureydede bele bir fikir kecir, ca$ ki o mene canim deseydi. o bir mehriban sozden sonra fikir vermisiz ki, sevdiyimizin simasinda bir gozel tebessum yaranir. ele bil ona butun dunyani bagi$lamisan. gelin hec olmasa sevdiyimize cox yox hec olmasa gunde bir gozel kelme deyek. Amma o ki, qaldi gul, ulduzlu gecede $am yemeyi, deniz kenarinda oturub $efeqi qar$ilamaga o herenin ozunden asilidi, yani fantaziyanin bacarigina.
    SEVEN ki, SEVILESIZ.
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    Hesen halaldi sene, ela movzudu.Ma$allah tfu tfu goz deymesin i$leyirsen a. Vuqar i$ guc? seni de unutmami$am. Ikivizi bir birinden ayira bilmerem. hec ayirmiram.
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Junior Member
    Yer
    Türkiye/Kayseri

Re: Ask NE ki:))

Alıntı CANAN Nickli Üyeden Alıntı
    BU KONUDA SİZLERE DÜNYALARCA SEY YAZABİLİRİM.
    Bakın ben sevdiğim insana sevdiğimi ne şekilde ifade ettim.
    Ben sevdiğim insana sevdiğimi söyleyemedim de daha fazlasını ima ettim...

Ve o su an askerde biliyor musunuz?

alcak_muhendis.sitemynet.com yazıp girerseniz anlarsınız ne demek istediğimi...
    ama www yazmadan sadece( alcak_muhendis.sitemynet.com ) yazın

Ve su an baska bir dinamik bir web sayfası tasarlıyorum sevdiğim insana sevdiğimi söyleyebilmek adına..
    Ben Canan Odabası ve ben Gazi Üniversitesinde ögrenciyim..
    Acep Rabbim görür mü beni...
    Merhaba Canan Hanım;
    Biz Türkiye-Kayseri Kuruluşlu Bir Şirketiz.Bizim Bu Konuda Uzmanlaşmış Bir Aşk Platformumuz Bulunmaktadır.Sizlerin Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Hizmet Veriyoruz. Buraya Girince Ne Anlatmak İstediğimi ve Ulaşmak İstediğiniz Şeyin Size Ne Kadar Yakın Olduğunu Anlayabilirsiniz.

Saygılarımla Sahra Bilişim....
    Sahra İnternet ve Bilişim Hizmetleri...

Junior Member
    Yer
    Türkiye - İstanbul

Aşk- sevgi

Herkese günaydın,
    konu aşk mı, sevgi mi? Eğer aşksa aşıkların işi zor. Şimdiye kadar çok şey söylendi ama hiçbiri tutmadı. Unutmamalı gözler hiç yalan söylemez. Hiç bir şey düşünmeden birbirinizin gözlerinin içine bakıyorsanız ve yanındayken dahi özlüyorsanız korkarım ki ona aşıksınız. Sözler, çiçekler, güzel bir yemek işin süsü. Bir mehtap manzarası, açık denize beraber bakmak, ruhen farkında olmadan bir şeyleri paylaşmak ...Aşıksanız elini tuttuğunuzda bırakmak da istemezsiniz. Sevgi, büyük bir ihtimalle aşkın yan ürünü, nasıl isterseniz öyle olur. Annenizi, çocuğunuzu seversiniz ama birine aşık olursunuz. Tabii düşünceler herkese göre değişir, ben böyle düşünüyorum. Sevgiler.

Member
    Yer
    TURKIYE
    Men de evliyem. mene gore sevgiyi ifade etmek budur. ilk once onun gozlerine baxib,sonra ona gozlerimde ne gordun diye sual vererem.
    Chunki ona olan sevgim o qeder derindir ki bu menim gozlerimden belli olur.
    2 cide ki sevgi her sheyi paylashmaqdir mence. yaxshi ve ya pis gunu.
    cheer up

Junior Member
    Salam,bu sehifede olan butun turklere azeri salami,daha sonra sizin sualiniza cavab olaraq deye bilerem ki,men evli bir qadin olaraq oz tecrubemden bele bir neticeye gelmishem ki,her bir kes,ister qadin isterse de kishi iki kelime ile de ,yaxud sadece sevgi dolu bir baxishla da gostere biler,bunun ychyn ne temteraqli axsham yemekleri,ne deste deste guller lazimdir,sevgini en ince bir yaklashimla,sevdiyin shexsin gozlerine bakarak seni sevirem kelmesini soylemek bir omur sevdiyin shexsle bir yerde aile olaraq yashamaya yeterli mence....bir de sevgini bir maile yerleshdirecekkelmeler hele tapilmayib eziz hemvetenlerim,bir de sevginin elifbasi da,kelmesi de,cumlesi de qelbimizde,her kes oz ureyinde sevgisini axtarsin... [/b]

Junior Member

Sevgi

Salam hörmetli xanimlar ve beyler!Gözel mövzuya göre Hsan beye öz semimi qelbden teshekkurumu bildidirem.
    Eziz dostlar.ilk önce onu deyim ki sevgi öteri hissdir.
    Sevgimi nece ifade etmeme geldikde ise:::
    Men sevgimi bir neche yolla sevdiyim insana isbat edirem.Sevgi gözel sheydir sevib,sevilenler uchun.Insan gelib dunyaya sevib sevilmek uchun insan gelmeyib ki dunyaya sevmeyib ölmek uchun.Sevin sevilin ve sevginize sadiq qalin. :oops: Haminiza sevgi dolu heyat ve gunler arzulayiram
    Hemishe sensen gumanim,Azerbaycanim!!!!

Junior Member

en guzeli

SEVGIMIZI IFADE ETMENIN EN GUZEL YOLU
    ''SENI SEVIYORUM" DEMEKTIR..
    AMA SOZ AGIZDAN DEGIL KALBINDEN CIKACAK...

Junior Member
    Salam.Men sevdiyim adama sevdiyimi ona qarsi cox hormetli olmagimla ve lazim gelende de dille ifade etmekle bildirmeyi ustun tuturam.

Junior Member

sevginizi naıl ifade edersiniz

sevginin ifadesi gözler ve sözlerde saklıdır. Romantik yemekler güzel hediyeler sadece bu işin aksesuarıdır. Bazen söylediğiniz küçücük bir kelime sevgiliyi bulutların üzerine çıkarır. aşk her zaman

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer imleri