2 sonuçtan 1 ile 2 arası

"Məni oldugum kimi qəbul elə"...

Azeri.net Sevdalısı

"Məni oldugum kimi qəbul elə"...

Mən SəNi SevirəM. Çünki mənə həyatın ən gözəl hissini yaşatmısan. SəNi SevirəM çünki məni həyatda xoşbəxt edən bir səbəbdə SəNSəN.Mənim dünyaya baxışımı dəyişmiSəN

Məni olduğum kimi qəbul elə olduğum kimi SeV... Dəyişməyimi istəmə. Çünki mən SəNi olduğun kimi qəbul etmişəm olduğun kimi SevirəM.

Mən necə varam eləyəm. Məndən bir başqası kimi olmağımı istəmə. Niyə OnuN kimi ola bilmirSəN? Demə!!!

Yenidən "KimisƏ" SevəcəyimƏ inanmırdım. Bu hissi düşünürdüm ki bir dəfə yaşamaq olur. Daha mümkün deyil "KimisƏ" SeVməM.

Amma məni dəyişdin. Yenidən o hissi yaşamağıma səbəb SəNSəN. Darıxdığımı, SəNsiz qala bilmədiyimi, SəNə izah edə bilmirəm. Elə düşünürSəNki SəNi az SevirəM.Xeyr SəNi SəN düşündüyündən də çOoOoOoOoOoOoOoOoOoOx SevirəM

Xəyallarımın "Qəhramanı" SəNSəN! İllərdir istədiyim, arzusunda olduğum Sevgİ mənə rast gəldi!!! Artıq məni SəNsiz düşünmək istəmirəm!!! Həmişə hiss edirdim yarım qalmışdım. SəNinlə tam oldum!!! Sevgini axtarmaq lazım deyil.Vaxtı gəldikdə "ÖzÜ" SəNi tapacaq. Sadəcə bir istəyim: "Məni olduğum kimi qəbul etməndi".Dəyişməyimi istəmədən.Çünki MəN elə MənəM!..

Azeri.net Sevdalısı

Re: "Məni oldugum kimi qəbul elə"...

Xəyallarımın "Qəhramanı" SəNSəN!

doqrudan da cox cetindir insani olduqu kimi qebul ede bilmek , nece varsa o cure de sevmek

Yer imleri