10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Aldatma özünü

Azeri.net Sevdalısı

Aldatma özünü

Sən bir vaxtlar mənim idin yadındadırsa, mənim olanı mən özümdən də yaxşı tanıyıram!
    Sən məni zərrə qədər unuda bilməyibsən,
    aldatma özünü!

Gecələr yatdığında, bizim mahnımız səslənəndə mən yadına düşürəm, əvvəl mənim üçün necə darıxırdınsa indi də darıxırsan, ağlamamaq üçün özünü, qürurunu güclə tutursan, ama tutma, çünki sən o qürurunu çoxdan itirmisən, odur ki, ağla, boşalt içindəkiləri doyunca, əvvəllər etdiyin kimi, aldatma özünü!
    Mən səni görməsəm də, səndən xəbərim olmasa da, sənin məndən xəbərin var, gözünün qabağında xəyanət edirəm sənə, cəsarətin varsa gəl, gəl və məndən nifrət etdiyini de, məni sevmədiyini düşünüb, bunun keçici bir hiss olduğunu düşünüb aldatma özünü!
    Gələ bilməzsən, bir kəlmə belə deyə bilməzsən mənə, çünki o cəsarəti aylar öncə aldım sədən, o haqqı aldım səndən, hələ də haqqın olduğunu düşünüb aldatma özünü!
    Tut başqa əlləri, öp başqa dodaqları, qucaqla başqa birisini, ama gözünü yumub başqa birisinin əlini hər tutduğunda, onu hər öpdüyündə, onu hər qucaqladığında məni xəyal edirsən, məni düşünürsən... Aç gözlərini! Yaxşı-yaxşı bax! O mən deyiləm!
    Aldatma özünü!

Onadamı yalan deyirsən? Onudamı aldadırsan? Verdiyim suala bax, əlbəttə aldadırsan, əlbəttə ona da yalan deyirsən! Onadamı mənə dediyin kimi, sən mənim ilk sevdiyimsən demisən?! Əlbəttə demisən! Sən xoşbəxtliyin arxasıyca qaçırdın həmişə, ama yoluna çıxanları incidə-incidə, qıra-qıra! Bağışla ifadəmə görə, ama sən bu ağılla, bu yalanlarla xoşbəxt ola bilməyəcəksən, olmayacaqsan! Aldatma özünü!

Bu sözləri deməklə öz-özümü aldatdığımı düşünürsən? Yanılırsan! Onu bil ki, mən yalnız səni sevməklə aldatdım özümü..
    [

Senior Member

Re: Aldatma özünü

qulaq asdigim mahni ile birlikde
    ...

Senior Member

Bu ne yaaaa boyle????????????????????????????

Member

Insan etrafindaki hamini aldada biler.Amma ozunu asla.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    I Am From Azerbaijan

Alıntı Solidat Nickli Üyeden Alıntı
    Insan etrafindaki hamini aldada biler.Amma ozunu asla.
    İnsan varki özü özünü aldadır
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

hech kim ozunu aldatamaz mence aldattigini sanar bunu becerenide tebrik etmek lazım
    movzu super ellerine saglık
    HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun

Senior Member

Insan heyatda he4 kimi aldatmasin....Ancaq en pisi ise insanin heyatda ozu-ozunu aldatmasin...
    EAST or WEST HOME is BEST..!!!!!!

Azeri.net Sevdalısı

SEN MENI HEC VAXT UNUDA BILMEYECEKSEN _ ALDATMA OZUNU

Senior Member
    Yer
    Baki

Onadamı yalan deyirsən? Onudamı aldadırsan? Verdiyim suala bax, əlbəttə aldadırsan, əlbəttə ona da yalan deyirsən! Onadamı mənə dediyin kimi, sən mənim ilk sevdiyimsən demisən?! Əlbəttə demisən! Sən xoşbəxtliyin arxasıyca qaçırdın həmişə, ama yoluna çıxanları incidə-incidə, qıra-qıra! Bağışla ifadəmə görə, ama sən bu ağılla, bu yalanlarla xoşbəxt ola bilməyəcəksən, olmayacaqsan! Aldatma özünü!

Bu sözləri deməklə öz-özümü aldatdığımı düşünürsən? Yanılırsan! Onu bil ki, mən yalnız səni sevməklə aldatdım özümü..[/b][/quote]

ehhhhh.......
    sen kimsen? Ana qucagında dunyaya goz acan korpe usaqmi, caylar kimi caglayan cosgun bir gencmi, beli bukulmus zavallı qocamı, yoxsa mezara gomulmus meyidmi.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    I Am From Azerbaijan

No Comment
    [

Yer imleri