2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Səni aldılar əlimdən

Azeri.net Sevdalısı

Səni aldılar əlimdən

Aldılar səni əlimdən tək, tənha qalmışam yaşayıram tək sevginlə.Getdin, sevgimidə apar ozunlə.
    Sən yoxsan, sevgimdir qalan indi ürəyimdə, böyütdüm sevgimi sənsiz... Allahdan bir sənin qayıtmaqını istədim...
    Mən susdurdum gönlümün istək səsini Elə bil ürəyim duymaq üçün yox hissini boğmaq üçün döyünür
    Tutub matəmi dəyəri olmayan eşqim bilirem sən heç mənim olmadın ki, tək sözlər gördüm mən, sevgini heç görmədim ki
    Mənim min sevdali, min sirli gönlüm, özündən uzaqdır indi
    Aldılar səni əlimden yuxularımdanda gəlib səni alan olsaydı bu yuxularımda yalan olsun. mənə səndən qalan xatirələr unudulsun heç olsun aslı qalmışam fikirlərimə, hisslərimə mən Çox qısqanıram, bilirəm mənim qısqanclıqım sevgimin özü Sənə dedim: Susma, de ki mənimsən ürəyində mənəm - başkası yox sən nə danışdın, nə dindin Sən nə məni anladın, nə məni duydun sukutla durmusan ürəyimin qəsdinə
    Mən məhəbbət oduna yandım səndə isindin Həqiqətim - şüphə oldu səninlə
    Sen həyatıma gəldin - düşüncəli Getdin - fikirli Gəlişin muamma, gedişin sirli
    Sadət tapmışam- qəm, kədərimdə dunya özü boyda ağır fikirdi tək səni itirmək çətindən çətindi sənin hisslərinin sonməyini bilmək necə zülümdü mən ancaq sevməyi öyrəndim məhəbbətimdən, bəs men unutmaği kimdən öyrənim?
    Sən mənim dərdimsən. Dərdimə dərman, dərdin özümüş Qapılmışam özümə mənə məndən yaxın olub, məni məndən uzaq saldın...

Mənim deyilsən artıq ümüdümdür gəlişin Gözləyirəm yolunu
    [

Senior Member Mystery_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Re: Səni aldılar əlimdən

Təvazökar ol amma özünü heç vaxt UCUZ SATMA!!!
    Geriyə bax amma heç vaxt GERİ DÖNMƏ!!!
    Bağışla amma heç vaxt UNUTMA!!!
    Arxadan vurulmaq istəmirsənsə heç kimə ARXALANMA!!!

Yer imleri