Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
79 sonuçtan 11 ile 20 arası

İSTİFADƏÇİLƏRİ TANIYAQ - kombat80

Moderlər
    Yer
    Azerbaycan

Re: İSTİFADƏÇİLƏRİ TANIYAQ - kombat80

Azeri.nete gelmeyim esgerliye getmezden 1-2 ay (2007 ci ilde) qabaq isde darixdim. Fikrlesdim ki chata girim biraz bashim acilsin. Onu da girdim buraki dostlarla sohbet ettik. Baxdim ki qiz oqlan hami mehriban sohbet edir. Meni de aralarina aldilar hemen. 3 gun sonra da admin oldum heveslendim. Ve sonra esgerliye gedende saqolsunlar coxu meil yazib ehvalimi sorusurdular. Belece oldum Azerinet sevdalisi.
    Bir günah etsən əgər,
    Minbir gün aahh etmən gərək.
    Minbir gün aahh etsən əgər,
    Heç bir günahın yox sənin.

Moderlər
    Yer
    Amerika

Azeri.nete gelmeyim esgerliye getmezden 1-2 ay (2007 ci ilde) qabaq isde darixdim. Fikrlesdim ki chata girim biraz bashim acilsin. Onu da girdim buraki dostlarla sohbet ettik. Baxdim ki qiz oqlan hami mehriban sohbet edir. Meni de aralarina aldilar hemen. 3 gun sonra da admin oldum heveslendim. Ve sonra esgerliye gedende saqolsunlar coxu meil yazib ehvalimi sorusurdular. Belece oldum Azerinet sevdalisi.
    TŞK,KOMBAT80

Moderlər
    Yer
    Azerbaycan

Suzi333-birsey deyil!
    Bir günah etsən əgər,

Senior Member

Heyatdada bele zarafatcilsiz yoxsa tekce sanal alemde belesiz?Birde cavabini vere bile bilmediyiniz suallar olub/?Heyatiniz size maraqli gelir?Birde qadinlara savashmaqdan niye xosunuz gelir?

Moderlər
    Yer
    Azerbaycan

Beli heyatda da bele zarafatcilam. Elbetteki sukut vaxtlarimda olur. Bir cox seyler varki onlari en yaxin dostlarimla bele paylasa bilmiem. Kimese qulaq amaqi sevirem.
    Cavabini vere bilmediyim suallar cox olub. Bezilerine ozum cavab vermek istemesemde, ele suallar varki bu gune kimi cavabini tapa bilmemisem.
    Qadinlarla savashmaqdan yox onlari eseblesdirmekden xoshum gelir :D
    Bir günah etsən əgər,

Azeri.net Sevdalısı

Serxan cox sag ol..Allah razi olsun..Menim Chata gelmek sebebim bir sexs var idi chata girmisid ama qizlarla danisa bilmirdi dedim nece qiz var dedi 3 dedim bax 3 ilede movzu taapcam dansiamga merce girdim ellbetdeki tecrube oz sozunu dedi:)Maraqli geli o bu bir il avqustda olcaq bu chatda olmagim..Ama helede ozume sevgili tapa bilmirem komek edin mene :)
    [

Azeri.net Sevdalısı

Sene heddinden artiq yaxin olan , xetrini , ozunu , cox istediyin birinden hansi hallarda vaz kece bilersen ??? 2 ci sual : Senden aciqlama goleyen birine bunu niye etdiyini deyerdin , yoxsa susardin ? ??? 3 cu sual : ve niye ?

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Suallar:

1. Azeri.net saytını haradan tapıb?

2. Sərxanın xoşladığı şeylər?

3. Sərxanın nifrət etdiyi şeylər?

4. ən çox hansı ölkəni gəzmək istəyər?
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

bu qadağa mene aiddi ? forumda siqaret çekmek qeti qadağandır deye

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Alıntı NuriyeV Nickli Üyeden Alıntı
    bu qadağa mene aiddi ? forumda siqaret çekmek qeti qadağandır deye
    Yox o illərdi ordadı
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer imleri