Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
70 sonuçtan 11 ile 20 arası

İSTİFADƏÇİLƏRİ TANIYAQ - MyStery

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı Kerkuk-Qizi Nickli Üyeden Alıntı
    Sevdigin Turkce sanatcilar.. 8)
    Fanatik derecede Funda Arar hayranıyım.Ayrıca kıraç,şebnem ferah çok severim.Onun dışındaki begendiğim her tür müziği dinlerim ayrım yapmam.

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı bakilibalasi Nickli Üyeden Alıntı
    baci hansi yemekleri sevirsen?
    Patlıcan yemeklerinin hepsini çok severim.En sevdiğim yemek çerkez tavuğudur.Yemekle pek aram yoktur aslında.Bazen acıktıgımıda anlamıyorum

Moderator
    Bacım geçmiş olsun, Allah kolaylık versin

Geçmişe dönme imkanın olsa neyi/neleri değiştirmek isterdin?
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı Elif Nickli Üyeden Alıntı
    Bacım geçmiş olsun, Allah kolaylık versin

Geçmişe dönme imkanın olsa neyi/neleri değiştirmek isterdin?
    Saol bacım

Geçmişe dönme imkanım olsaydı değiştirmeyi düşündüğüm hiç bir şey olmazdı sanırım.ben her yaşanılandan bişeyler öğrenildiğini düşünüyorum.hatalarımda oldu ama en azından bunu yapmaman gerektiğini öğrenmiş oldum.

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Yemək pişirə bilirsən? Əgər pişirə bilirsənsə onda hansı yeməyi daha dadlı pişirirsən?
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Yemək pişirə bilirsən? Əgər pişirə bilirsənsə onda hansı yeməyi daha dadlı pişirirsən?
    Hee pişirebilirem sonunda foruma aşçı alacaksın galiba herkeze yemek sorusu soruyorsun .En güzel yaptıgım yemek dolmadır.yemek yapmayı çok severim ,pasta börek yapmasını sevmiyorum.Yöresel yemekleride güzel yaparım

Men senden qorquram ee

Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Alıntı MyStrey Nickli Üyeden Alıntı
    Men senden qorquram ee
    Mən niyə Qulyabaniyəm

Adam yemərəm eee, yesəm yesəm pişirdiyin dolmaları yeyərəm.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Hamıya soruşurlar bu sualı sənə də soruşum. Azeri.net hardan tapdın? Sən də google?

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı MyStrey Nickli Üyeden Alıntı
    Men senden qorquram ee
    Mən niyə Qulyabaniyəm

Adam yemərəm eee, yesəm yesəm pişirdiyin dolmaları yeyərəm.
    Yox men sene çox sual sormuştum ya ondan demişem

Azeri.net Sevdalısı
    Hamıya soruşurlar bu sualı sənə də soruşum. Azeri.net hardan tapdın? Sən də google?
    Hardan taptım mende unudmuşam amma sanırım google den tapmışam sörf yaparken.iyikide tapmışam sizleri tanımış oldum.

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer imleri