Fotograf ve Resimlerin grafik aramasini nasil yapariz, iste bu tarz sorulara güzel bir eklenti ile ulasacagiz.
Tineye nedir? tineye internet ortaminda paylasilan, fotograf ve resimleri, görselleri veya grafikleri tarayip bulan bir eklentidir

Tineye nasil indirilir ve nasil kullanilir, her fotograf veya resmi bulurmu?
Tineye her resim ve fotografi bulmaz, sadece eski yüklenmis grafikleri ve fotograflari bulur.
internete yeni yüklenen her fotograf bulunmaz.
Tineye bir Plugins tir ve tarayicilara eklenti olarak eklenir
Mozilla firefox, internet explorer, google chrome, safari eklentileri vardir

Tineye nasil indirilir ve tineye nasil kurulur
Öncelikle tineye sitesine giris yapalim
[

Tineye sitesinde hangi eklentiyi kuracagiz? Mozilla firefox, internet explorer, google chrome, safari eklentileri onlardan birini secelim
Ben mozilla firefox Tineye Plugins sectim
Mozilla firefox eklentisine tiklayin asagidaki resimde görüldügü gibi mozilla firefox logosuna tiklayin

Tineye yüklerken mozilla firefox eklentisi icin asagidaki gibi bir sayfa cikti biz CONTiNUE DOWNLOAD yazan yere tikliyoruz.

Tineye Yeni acilan sayfada Tineye eklentisi indirecegiz.

Tineye indirmek icin yesil renkli [ yazan yere tiklayin

[

Tineye sitesinden eklentiyi indirmeye basliyabiliriz, asagidaki gibi bir bölüm cikti
Biz tineye ekletisini SiMDi KUR yazan yere basarak kuracagiz

Tineye kurduk simdi Mozilla firefox, internet explorer, google chrome, safari browserimizi kapatmamiz gerek ki tineye eklentisi faal olsun

Mozilla firefox ta tineye ile resim fotograf grafik nasil aranir ona bakalim simdi
Tineye eklentimizi fotograf veye resmin üstüne gelerek ariyacagiz.
Tineye ile bir fotograf secin önce fakat fotografin büyük halini tanimayabilir o yüzden internet ortaminda tineye aramalarinda fotograf veya resimlerin kücük boyutunda arama yapin

Tineye ile asagidaki Gencer Seri yani benim Fotograflarima geldim aralarindan birini ariyacagim

Tineye ile gencer Seri nin fotografinin üstüne geldim ve mausun sag tiki ile tikladim altta görüldügü gibi mavi yazinin oldugu yerde SEARCH iMAGE ON TiNEYE yazisi var oraya tiklayin

Tineye arama sonucunda fotograf veya resimin bulundugu siteyi bize gösterdi, 3 sonuc buldu, bu bazen 0 sifir sonucta olur, tineye internet ortaminda bulunan fotografin linkinide bize verdi

Gencer Seri Copyright © 2011
[