Everton - Sporting 2-1
1/16 final
16 fevral
Everton - Sporting
18 fevral
Liverpool - Unirea Urziceni
Hamburger SV - PSV
Club Brugge - Valencia
Fulham - Shakhtar
Ajax - Juventus
Lille - Fenerbahce
Standard - Salzburg
Panathinaikos - Roma
FC Kopenhag - Marseille
Hertha BSC - Benfica
Atletico Madrid - Galatasaray
Villarreal - VfL Wolfsburg
Rubin - Hapoel Tel Aviv
Athletic - Anderlecht
Twente - Werder Bremen
[
Everton - Sporting 2-1
[
Liverpool - Unirea Urziceni 1-0
Hamburger SV - PSV 1-0
Club Brugge - Valencia 1-0
Fulham - Shakhtar 2-1
Ajax - Juventus 1-2
Lille - Fenerbahce 2-1
Standard - Salzburg 3-2
Panathinaikos - Roma 3-2
FC Kopenhag - Marseille 1-3
Hertha BSC - Benfica 1-1
Atletico Madrid - Galatasaray 1-1
Villarreal - VfL Wolfsburg 2-2
Rubin - Hapoel Tel Aviv 3-0
Athletic - Anderlecht 1-1
Twente - Werder Bremen 1-0
[
23 fevral
Hertha BSC - Benfica
25 fevral
Liverpool - Unirea Urziceni
Everton - Sporting
Hamburger SV - PSV
Club Brugge - Valencia
Fulham - Shakhtar
Ajax - Juventus
Lille - Fenerbahce
Standard - Salzburg
Panathinaikos - Roma
FC Kopenhag - Marseille
Atletico Madrid - Galatasaray
Villarreal - VfL Wolfsburg
Rubin - Hapoel Tel Aviv
Athletic - Anderlecht
Twente - Werder Bremen
[
Liverpool 4 - 1 Unirea Urziceni 3-1
Everton 2 - 4 Sporting 0-3
Hamburger SV 3 - 3 PSV 2-3
Club Brugge 1 - 3 Valencia 0-3
Fulham 3 - 2 Shakhtar 1-1
Ajax 1 - 2 Juventus 0-0
Lille 3 - 2 Fenerbahce 1-1
Standard 3 - 2 Salzburg 0-0
Panathinaikos 6 - 4 Roma 3-2
FC Kopenhag 2 - 6 Marseille 1-3
Hertha BSC 1 - 5 Benfica 0-4
Atletico Madrid 3 - 2 Galatasaray 2-1
Villarreal 3 - 6 VfL Wolfsburg 1-4
Rubin 3 - 0 Hapoel Tel Aviv 0-0
Athletic 1 - 5 Anderlecht 0-4
Twente 2 - 4 Werder Bremen 1-4
[
"Rubin" (Rusiya) - "Volfsburq" (Almaniya) - 1:1
Kristian Noboa, 29 - Zvyezdan Misimoviç, 67
"Lill" (Fransa) - "Liverpul" (İngiltərə) - 1:0
Eden Hazard, 84
"Atletiko" (İspaniya) - "Sportinq" (Portuqaliya) - 0:0
Qırmızı vərəqələr: Leandro Grimi, 31. Tonel, 89 (hər ikisi "Sportinq")
"Hamburq" (Almaniya) - "Anderlext" (Belçika) - 3:1
Yoris Matiysen, 23. Rud van Nistelroy, 40. David Yarolim, 76 - Conatan Lejer, 45
"Benfika" (Portuqaliya) - "Marsel" (Fransa) - 1:1
Maksimiliano Pereyra, 76 - Hatem Ben Arfa, 90
"Valensiya" (İspaniya) - "Verder" (Almaniya) - 1:1
Xuan Mata, 57 - Torsten Frinqs, 24-penalti ilə
Qırmızı vərəqə: Ever Baneqa, 56 ("Valensiya")
"Yuventus" (İtaliya) - "Fulhem" (İngiltərə) - 3:1
Nikola Leqrottalye, 9. Conatan Zebina, 25. David Trezeqe, 45 - Dikson Etuhu, 36
"Panatinaikos" (Yunanıstan) - "Standard" (Belçika) - 1:3
Lukas Vintra, 48 - Aksel Vitsel, 8. Milan Yovanoviç, 16. İqor de Kamarqo, 74
Qırmızı vərəqə: Simao, 90 ("Panatinaikos").
Cavab oyunları martın 18-də olacaq.
[
qaqa sence yuve kuboku goturer?
[
yox mence surpriz bir komanda goturecekAgLaYaN_BuLuD Nickli Üyeden Alıntı
[
cox sevıyorum sizin mac muhhabetlerinizi
HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun
Yer imleri