3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Son Dəqiqə... Bakı qaranlığa qərq oldu

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    I Am From Azerbaijan

Son Dəqiqə... Bakı qaranlığa qərq oldu

Paytaxtda elektrik enerjisi kəsildi, sərnişinlər metro qatarlarında qaldı
    Bu gün saat 12 radələrində Azərbaycanın paytaxtı Bakı şəhərinə elektrik enerjisinin verilməsi dayanıb. Eyni zamanda şəhərin bütün rayonlarında və metro stansiyalarında işıqlar sönüb. Əməkdaşımızın verdiyi məlumata görə, metroda qatarların hərəkəti dayanıb, sərnişinlər vaqonlarda qalıblar. Metroya sərnişinlər buraxılmır.
    İlkin məlumata görə, qəzanın səbəbi paytaxta gələn yüksək gərginlikli elektrik xətlərində ciddi nasazlıq yaranmasıdır.
    “Bakıelektrikşəbəkə”dən və “Azərenerji”dən hadisə ilə bağlı məlumat almaq mümkün olmayıb.
    [

Azeri.net Sevdalısı

Re: Son Deqiqe...Bakı qaranlığa qərq oldu

Yaziq metroda qalanlar onlari anlayiram
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Re: Son Dəqiqə... Bakı qaranlığa qərq oldu

ayda yene uje esebleşirem eee bu ne demekdiye menim başım çıxmır hara baxır axı bu başda oturanlar ele ancaq yemeyi bilirler bele olmaze vallah bir qar yağdı vsyo da her yan xaraba güne qalmalıdı bura şeherdiye paytaxdı biyabırçılıqdı sora deyirler ay bele ay ele budu ??? heç yeri yoxdu men onsuzda çoooxdan çıxıb terk elemek isteyirem burdakı haqsızlıqları görüb bu genc yaşımda veten sevgim ölüb keşke heç vetene xidmete getmezdim getdim gördüm vetenin iç üzünü neyse onsuzda men danışmaqla düzelen deyil esebleşmekde mene qalır

Yer imleri