Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

NEDEN AZERİ NET.....?

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.

NEDEN AZERİ NET.....?

BU STEYİ AZERBAYCAN YADA TÜRKİYE YADA BAŞKA BİR ÜLKEDEN AZERİ VE TÜRK KARDEŞLER ZİYARET EDİYOR, BENDE HERKESİN GELİŞ SEBEBİNİ MERAK ETTİM.MERAK SEBEBİME GELİNCE ÖZELLİKLE FORMLARDA HEP AYNI KİŞİLERİ GÖRÜYORUZ,DİYER İKİNCİ SEBEBİM CHAT ODASINA GELEN ARKADAŞLAR HİÇBİRŞEY YAZMIYOR MERHABAYA BİLE CEVAP GELMİYOR.BUNUN SEBEBİNİ MERAK EDİYORUM.KATILIRSANIZ BUNUN SEBEBİNİ HEP BERABER BULUR ÇÖZÜM YOLUNA GİDERİZ.KATILIMLARINIZI BEKLİYORUM.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Benim yazma amacım: Eşim Azerbaycanlı... Azerbaycan'ı çok seviyorum... Azerbaycanca pratik yapıyorum... Azerbaycanala ilgili diğer kişilerle tanışıyorum... Azerbaycanla ilgili bilgilerimi güncelleştiriyorum....

Neden hep aynı kişiler yazıyor: Yazanlar olmasa, forumun üstüne ölü toprağı serpilmiş gibi olur... Formu etkin tutmak için yazabilen herkes yazıyor... Siz de yazıyorsunuz; bunun için teşekkür ederiz.

Chat: Gelip birbiriyle konuşanlar oluyor... En azından ben girdiğimde yazıp çiziyorum... Ama tabii sürekli orada olmam mümkün değil... ekmek parası da kazanmam gerek...

Neden bazıları yazmıyor: 'Merhaba' demeyenler bile oluyor... bu doğru... Ama bence o sırada özel olarak konuşma yapılıyor olabilir... Dolayısıyla genel konuşma alanına yazmıyorlardır... Bir de bazıları sayfaya girip açık bırakıyorlar ve başka bir şeyle meşgul oldukları için odada ne olup bittiğini görmüyorlar. Belki arada bdir bakıyor olabilirler.

Siz neden bu siteye geliyorsunuz? Siteden ne bekliyorsunuz?

Selamlar
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    zafer yazmayanların neden yazmadığı önenlideğil yazanlar bize yeter çette ne bekliyolar ?
    galiba cevaplar belli sende biliyosun
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Senior Member
    Azerbaycandan evliyim bu ülkenin dilini, müziğini, kültürünü, insanını seviyorum.

Çok güzel günlerim geçti Baküde...

Bu forumu google da tesadüfen buldum ve eski bir dostu bulmuş gibi oldum...

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Evet aslında ben de merak ediyorum... Tamamen Azerbaycanla ilgili bir siteye gelip forumlara katıldığımıza göre bir amacımız olmalı... Hadi benimki belli... Yesterday de açıkladı... Diğer arkadaşlar neden burada olmayı seçtiler? Sizi buraya getiren nedir?
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member
    Yer
    From the hell
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    Evet aslında ben de merak ediyorum... Tamamen Azerbaycanla ilgili bir siteye gelip forumlara katıldığımıza göre bir amacımız olmalı... Hadi benimki belli... Yesterday de açıkladı... Diğer arkadaşlar neden burada olmayı seçtiler? Sizi buraya getiren nedir?
    benim burada olma amacım tamamen tesadüf bir proğram arıyordum google'da burası geldi baktım sade ve güzel katılımcı oldum devam ediyorum

Azeri.net Sevdalısı
    Bende bu siteyi tesadüf eseri buldum..üye oldum
    bir konu ilgimi çekti yazı yazdım..ilk yeshu abi ve mirzeyle paylaşımda bulunmaya başladım..
    şimdi bu paylaşım giderek büyüyor..bende bu durumdan çok memnunum.
    tesadüf eseri geldiğim bu forumda farklı kültürlerden arkadaş sahibi olabilmek benim çok hoşuma gitti..
    hayata farklı farklı bakabilen gözlerin yorumları bana buda düşünülebiliyormuşu öğretiyor bana..
    sanalı sadece paylaşım platformu olarak gören ben için bundan daha güzeli ne olabilir ki....

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    azerbaycanı hep merak ederdim ama hiç azeri arkadaşım olmadı o yüzden bi akşam tam hatırlamıyorum azeri yada azerbaycan gibi bi yazı yazdım bi kaç site çıktı en anlaşılır dilde olan buydu üye oldum azerilerle karşılaşacağımı zannediyodum ama baktım hep türkiyeli ilk arkadaşım efem şu an yok ama çok harbi bir insandı inşallah tekrar gelir bu kadar amacıma gelince akşamları işten gelince konuşabileceğim bir kaç dürüst arkadaş o kadar başka amacım yok yani burda ne amaç olabilirki benim bilmediğim bişey varsa amaçla ilgili yazın haberimiz olsun bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demi
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Moderator
    Benim gelişim tesadüf eseri olmadı, Azeri eşim, akrabam, tanışım da yok... Amaaan artık söylemekten bıktım; ben çocukluğumdan beri Azerileri severim. Azeri arkadaş edinmeyi hep istemişimdir bunun için siteler hatta programlar bile var ama ben forumu tercih ettim. Böylelikle farklı insanlar tanıma şansım oldu bir kişiye değil bikaç kişiye bakarak değerlendirebilme şansım oldu Azerbaycan'ı.
    Google'a Azeri Forum yazdım burayı buldum. Bikaç gün uzaktan takip ettim tamamdır dedim sakıncası yok katılabilirim. Hadi bismillah dedim girdim işin içine. Şimdi burdayım, ve burda olduğuma memnunum, inşallah Azeri arkadaşlar da benim burda olmamdan memnundur. Yok değillerse başka forum bulsunlar kendilerine , çünkü artık burayı kendi sitem olarak görüyorum ben.
    [
    Ya da
    [

Junior Member
    Yer
    ADANA/TURKIYE
    BENIM NEDENIMDE TURKCEYI DEGISIK KONUSANLARLA SOHBETTIR, MERAKTAN YANII.
    NE MUTLU TURKUM DIYENE!

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer imleri