6 sonuçtan 1 ile 6 arası

ben sohbet edelim istiyordum

Junior Member
    Yer
    izmir

ben sohbet edelim istiyordum

azerilerin sıcak kanlı insanlar olduğunu bilirim. ve inanılmaz sempatim vardır sohbet etmek istiyordum azeri dostlarımızla ama kimse ses vermiyor sanırım hüngürttt
    herşey çok güsel olacak

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

chat

Merhaba!
    Sizin gibi birine kim cevap vermez ki. Necesiniz? Hardan bele? (nerden?) Ümid edirem ki bu saytda özünüze çox yaxşı dostlar tapacaqsınız.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Şükür Allaha bir Azerbaycanlı yazıb... Urrraaaaaaa!!!!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Junior Member
    Yer
    izmir
    )) Sağol dostum iyiyim seni sormalı inşallah sende iyisindir. dostluğunuzu bizlerden esirgememenizi dilerim.
    herşey çok güsel olacak

Junior Member
    arkadaş...benimde azerbaycan sempatim var küçüklüğümden beri.uzun zamandır da burada üyeyim ve elimden geldiğince yazıyorum.
    ancak hiç bir soruma kimse cevap vermedi.
    burda genelde türkler var azerilerden çok.
    azeriler varsa da yazmıyorlar doğru düzgün.
    geneli türk buranın.hatta yazanların %90'ı türk.
    genelde konuştukları da: rusya öyle-rusya böyle...azeriler ruslardan uzak durun türkler sizin dostunuz...vs.
    artık bırakalım bunları arkadaşlar bu tip konuları aşın biraz...kim kimin dostu bunu herkes biliyor zaten.bunu demenize gerek yok.
    azeriler türkler dururken rusların dostu olacak değil...

azeriler konuşmuyor...zaten neden konuşsunki bu konuda.
    neyse şunu söylemek istiyorum:

bende azerbaycan sempatimden dolayı buraya üye oldum ve arada bir yazıyorum ama burda azeriden çok türkler var bu sempatim ve hevesim yarıda kaldı denebilir...
    sende de aynısı olmaz umarım...

bu sempatimden dolayı üniversiteyi orda okumak istiyorum. bana yardımcı olacak kimseyi bulamadım...uzun zamandır da hala bekliyorum bana yardım edebilecek kişiyi

umarım senin soruların ve mesajların cevapsız kalmaz...

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    bu forum terkedilmiş galiba

Yer imleri