5 sonuçtan 1 ile 5 arası

TÜRKİYE AZERBAYCAN İLİŞKİLERİ HAKKINDA YAZMAK İSTİYORUM

Junior Member
    Yer
    rize

TÜRKİYE AZERBAYCAN İLİŞKİLERİ HAKKINDA YAZMAK İSTİYORUM

Ben türkiyenin Doğu Karadeniz Bölgesinin şirin şehri RİZE den yazıyorum Fransızlar aylarca kamuoyunu meşgul eden bir konuyu gündem den düşürmemekte ve dünya kamu oyunu da meşgül etmektedir
    Guya türkler Ermenileri Katletmişde ya fransa sana mı düşüyor bu konuyu irdelemek,sözde meclisten bununla ilgili bir yasa çıkatmışlar ama henuz onayda almış değildir
    Bıraz dıkkat edersek türkiye ye sahip çıkan ilk ülke de azerbaycan ve KKTC olmuştur ki ben bugun bu forumda kısa da olsa konuya değinmiş oldum,şimdiden yazabilersiz diye
    Ben bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak Azerbaycan Parlementosuna ve azeri halkına teşekkür ediyorum
    Hayırlı bayramlar dilerim
    ben azerilerle sohbte etmekten azeri dostlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Junior Member
    adem kardeşim tabiki azerbaycan ve kktc den başka kimse türkiyeye destek olmicaktır olmazlarda türk ün türkden başka dostu yoktur diye klasik bi laf vardır ne kadar doğru oldugunu bir kez daha görebiliriz bu durumda.

Junior Member
    Yer
    türkiye kocaeli
    özbekistan kazakistan türkmenistan,kırgızistan türkleri neden türkiye türklerini sevmiyorlar
    cann®

Member
    Alıntı phoenixgag5 Nickli Üyeden Alıntı
    özbekistan kazakistan türkmenistan,kırgızistan türkleri neden türkiye türklerini sevmiyorlar
    evet neden?
    kardeş ülke azerbeycan

AnTiMASKe/Türkiye
    msn&mail:[email protected]

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Alıntı phoenixgag5 Nickli Üyeden Alıntı
    İlla birilerinin sevgisine mi ihtiyacımız var? Seven sever, sevmeyen de sevmez... Kendi adıma söylüyorum... sevip sevmemeleri çok da umurumda değil... Sevecekler de boyumuz mu uzayacak... Milli gelirimiz mi artacak... Neden 'kardeş, kardeş' diye biz peşlerinden koşalım ki, canları isterse biz her zaman yüreğimiz açık bekliyoruz. Bence biraz 'ağır' olalım da onlar bize biraz 'molla' desinler. Her alanda (BM, NATO, AB, AGIK, UNESCO, AP) onların hakları için orada burada koşuşturuyoruz... bunu da yapmamıza gerek yok... Bari bir teşekkür edilse... karşılığı, işçilerimizin dövülmesi oldu...

Aman be, sallayın gitsin... Dünya 'güç' dünyası... dünya 'menfaat' dünyası... Bazen bazı şeyler için kardeşlik sevgisi de yetmiyor.

+ Türkçe konuşmalarımızı 'Türkçe Forum' kısmında yapabiliriz. Sanırım orası daha uygun.
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Yer imleri