4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Talebelik Anıları

Junior Member

Talebelik Anıları

Hemen hemen hepmizin talebelik yıllarında iyi veya kötü anıları olmuştur Özellikle kopya konusu bunları burada paylaşalım

Junior Member

tabi tabi :)

merhabalar ben Türkiyeden yazıyorum.. Azeri şivesi çok hoşuma gidiyor birazdan mp3 indirecem

talebeyken önde oturan bir kız vardı saçını çekmiştim o aklıma geldi gece gece..
    bi bakim sitede neler var

özünüze iyi bakın

Junior Member
    Yer
    izmir / Türkiye

Telebelik Hatırası

1974 yılında yatılı olarak Çanakkale Öğretmen Okulunda okuyordum.
    Resim-Yazı dersinde 10 üzerinden 4 almıştım.
    Öğretmenimiz bize son bir şans verdi.İmtihana girdik.Bize "kargıdan yontulmuş kesik uç ile kağıt çıkarın" dedi ve "Şu duvardaki yazıyı kağıdınıza yazın "dedi.
    Karşı duvarda şu yazıyordu:

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ
    GÖRÜNÜR RÜTBE-İ AKLI ŞAHESERİNDE

Bu yazının anlamı şudur:

Bir kişinin ne kadar akıllı olduğu , yaptığı işinden belli olur.

Ben hem sınıfımı geçtim;hem de bu yazıyı ömrümce benimsedim.Zekamın derecesini yaptığım işlerle göstermeye çalıştım...
    Saygılar
    Sevelim , sevilelim ; dünya kimseye kalmaz =))))

Junior Member
    Yer
    sheki istanbul

kopya

ben de marmara da ogrenciyim. dersler haarbiden cok zor. sinavlar yeni bitti. sonuclari bekliyom. bute kalicam her halde bi tanesinden. kopya animdaki boyle. ders economy. bende tam hazir degil. sinav saat 10 da olucakti. erken geldim okula. onumdeki masanin arkasini yazdim yaza bildigim kadariyla. tum grafikleri falan cizdim cize bildigim kadariyla. artik bos bi yer yoktu. tam 2 bucuk saat urasmistim. neyse hoca geldi. sınav basladı. yerleri karistirdi. nedense beni de one aldi. eyvahhhhhhhh dedim kopyalar gitti. sinavdan da tabii ki de kaldim ve butte de cok calisarak zar zor gectim. o kadar urasmisdim halen de uzuluyom o kopyam icin.
    toletto terry samedo

Yer imleri