Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

bir etiraf ( vicdan əzabı )

Moderlər
    Yer
    Bakı

bir etiraf ( vicdan əzabı )

susane (chattaki susane niki):
    "sofiya niki ile indi gelmek istedim acilmadi. Salam indi her seyin aciqlamaq vaxti gelib catdi.bunu oxumaginiz size xahis edirem axira kimi oxuyun. Demeli root bey men size kim oldugumu aciqlamayacam sadece olaraq AIT uzre mutexessi ve ozum ucun xakerem . heqiq sofiya xanimin is yoldasiyam. Men ise saxta sofiya . Men is yoldaslarimin ve is komlarini duzeldirem. Bir gun heqiq bu nikin sahibi olan sofiya xanimin komu xarab oldu .virus dusmusdu men onu duzelden de gordum ki sayitlarinda bu chatin adi var. men bura coxdan gelenlerdenem . axtardim ki gorum hansi nikle gelir neise parolunu da tapdim. Seheri isde dedim ki bes sen flan chata giriresn soka dusdu dedim narahat olma hami gelir bura. menden xahis etdi ki hec kes bilmesin . xahisini tebii ki qebul etdim cunki onun hormeti cox boyukdur.neise arabir gelirdi sonra men onun niki ile girirdim onun xeberi olmadan.bur gun men orda idim sofiya xanimda geldi men cox eseblesmisdim. orada 4 dosta cox balet edirdim sen onlari cixardanda eseblesirdim.mene sofiya pmda soz sorusurdu dedim esebiyem hec ne yaza bilmeyecem .seher isde sorusdu ki ne olub sene .Dedim bes orda 4 dosta balet edirem buranin sahibini gozu goturmur onlari paxilliqdan qovur hirsimden bilmirem ne edim .dedi ki men xahis ederem.ondan ki qovmasin . dedim he sen xahis et cunki adminler deyibler ki xanimlarin sozunu esidir. dedi ki bes sen o zaman de men dedim ki esebiyem onunla dalasacam qovacaq meni. Bir gun orda idim senle sofiya iceri bir daxil oldunuz tesadufen. tez yazdim ki bes root budur yaz ona ki qovmasinlar onlari. bilmirem ne danisdiniz onunla .Sorusdum mene birce bunu dedi ki deyirem deyir ki men her kese melimat veren deyilem qovdugum insani.Hemin gunu cox fikirlesdim aglima bir plan geldi Gece vaxti girdim oz komumdan sofiya xanimin komuna tez deyisdim komun parolunu .basladim seheri gunden onun kartindan girib sofiyanin adindan yazmaga .seninle ikinci defeden bu gune kimi yazan men saxta sofiya. Mene isde geldi ki sofiya men koma gire bilmirem yazilib parolu sef yazirsan bas aca bilmirem —onun adi aynur ( usaqliqdan adi minare olub) adini ve ne melumat vermisemse sexsi melumatlari duz demise amma ozum haqqinda yox aynur haqqinda demisem.dedim ki getir baxim ne ise o gunden bu gune kimi komu bizde .yalandan demisem ki komun tamamile sistemi dagilib . onun da qurgusunu bakida tapilmir her yere xeber vermisem.menim de onun adindan girmeyime sebeb 4 dostu qovmamagina mane olum. Onun ucun de sen mene dedin ki demeli seni dostlarindir. Tam olaraq dostlarim deyil ama basqa niklerle onlardan arabir danisiram. Menim bunun demekde sebebim men artiq azerbaycandan cixiram isden cixmisam ve is yoldaslarimdan bu gun ayrildi[Men bu chatda Soyus ve reklam edirem qovun meni]e heyati qurdugum ucun --men xanimam.ve bu gun aynur xanimdan gorusende ona bu sozu isletdim haqqini halla et ve meni bagisla uzr isteyirem mene dedi ki sen mene ne etmisen ki bele deyirsen bele danisma dedim ki yox komunu gec duzletdim onun ucun dedim .bu sozu deyenden sonra vicdan ezabi cekdim . cunki menim haqqim yox idi on bele adindan istifade edib yazmagim .sonra onu basa saldim ki ozu komun parolunu deyisin ve hec kese demesin . men bele bilmeyim onun parolunu . hetta beli men yox aynur namaz qilir. Allah menim gunahimdan kecsin ozume ancaq bunu deye bilerem .Onun ucun bunu demekde meqsedim etdiyim yaxsi olmayan hereketimi sene acib demeye.ve sene o yaradana and verirem ki bu sir olaraq qalsin aramizda bunu sen ve men bilim . heqiq olaraq sofiya niki bilmesin cunki ona komun duzelmeyini dedim ve sabahdan komu onu evindedir . amma allaha and verirem ki menim bura axirinci girmeyim bura hec vaxt gelmiyecem. Sene and verirem o qildigin namaza sofiyanin kohne parolunu yerine qaytar cunki oz evvelki parol ile girecek gire bilmeyecek .Bu parolu deyismekde meqsdim sofiya birden qohumlari gile geder tesadufen bura girer gire bilmesin . menim planlarim mehv olar.onun ucun kohne parolu geri qaytar allaha and verirem. Senden bagislanmasini isteyirem . menim bu hereketim pis islere aiddir biliremn amma bele etmeyim 4 dostlari qorumaq idi .halbuki onlarin da bunlardan hec xeberleri yoxdur.allah senin yolunu aciq etsin. Yaxsi oglanlardansan halla olsun senin anana. Amma onu da deyim ki vediyim sexsi melumatlar hamisini duz vermisem amma ozum haqqinda yox esil nikin sahibi olan safiya –aynur haqqinda demisem. Niki sofiya—parol sofiya. Bunu sofiya hec bilmesin mene nifret eder.istemirem bunu bilmeyini . allah senin yolunu aciq etsin .cox xahis edirem meni bagisla .bura gelmeyecem .sene ve aynura etdiklerim haqqinizi hala edin.bir gun etdiyim bu pislikler menim qarsima cixacaq bunu bilirem amma sonraki pesamanciliq fayda vermez."
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Senior Member

Re: bir etiraf ( vicdan əzabı )

ay daaaaa

Moderlər
    Yer
    Bakı

çoxlarının xoşuna gelmeye biler bu mesajı foruma yazmağım,etik olmaya biler. ama hamı görmelidir bunu.

çalışın kamputerinizi heç kese emanet etmeyin, en yaxın dostlarınıza bele.
    format atmaq çetin bir şey deyil, özünüz format atmağı ve temir etmeyi öyrenin, yada temir edende mütleq temir edenin başının üstünde durun.
    heç ne etmez demeyin, sabah kamputerinizdeki şekilleriniz veya videolarınız internette qarşınıza çıxabiler
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

ne yaman qarma qarışıq mövzudu bu bele mövzuda bildirilirki sirr olaraq qalsın 1 yerde amma ne sir bütün forum bilecek ve daha kimler kimler...men burdan heçne anlamadım bu mövzunu bura yazan nikin altındakı menim tanıdığım şexdirse inanmıramki o olsun çünki yazalış terzi tamam ayrıdı.oki qaldı sofiya nikine men chatda 1 zamanlar sofiya nikiyle xeylam danışmışam axı hetta görüşmüşemde yeni bakıda nebilim sofiyede ola biler neyse bu sofiler yamandılar

Moderlər Kralica_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

siz elemisiz bunu?
    Her sheyi bilmek vacib deyil, Vacib olan heddinizi bilmekdir!

Moderlər

orda olanlar Ceng senincün tekrarlanib Cenin adindan yazılıb bular.Buna tam eminem.
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Moderlər
    Yer
    Bakı

Alıntı Damla1 Nickli Üyeden Alıntı
    orda olanlar Ceng senincün tekrarlanib Cenin adindan yazılıb bular.Buna tam eminem.

yoxxxeee orda onu eden men deyilem, men pis insanam düzdür ama ele şeyler etmirem.

o mesaj mene şexsi mesaj olaraq gönderilmişti, mende bura yapıştırdım

Moderlər

Alıntı ceng Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Damla1 Nickli Üyeden Alıntı

yoxxxeee orda onu eden men deyilem, men pis insanam düzdür ama ele şeyler etmirem.

o mesaj mene şexsi mesaj olaraq gönderilmişti, mende bura yapıştırdım
    şükür..qorxmuşduq
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Moderlər
    Yer
    Amerika

DEMEK HALA VİCDAN DENEN BİR SEY KALMIŞ İNSANLARDA,AZ DA OLSA....

Azeri.net Sevdalısı

guya indi o vicdanli oqlandi ? allah belelerinden cemiyetimizi bele qorusun .he ne oldu ,ne uddu , bu meselede allah o oqlana lenet elesin ,kimsenin sirrini verdiyin ucun ,eh ne bilim allah bildiyi kimi onu cezalandirsin .ALLAH bizleri belelerinden qorusun AMIN .

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer imleri