Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

SIZE YALANCI DESEYDILER NE EDERDINIZ ?

Azeri.net Sevdalısı

Re: SIZE YALANCI DESEYDILER NE EDERDINIZ ?

Alıntı Damla1 Nickli Üyeden Alıntı
    yalandan yalanci demeye ne var ki? bezileri ele edirler .ona görede hec ne sübut etmiyin eyer siz dorusunuzsa . her şeyi vaxt hell edecek.boş verin getsin.
    bos verin getsin

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

Valla böyle bir olay geldi basıma cok uzuldum ama sonra zamanla herkes gördu kimin yalancı oldugunu
    o yüzden herseyin ilacı zamandır zamana bırakmak en iyisiymis bunu anladım
    HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun

Senior Member

Yalançi dəyəndə belə ki,şərçi görür ki, ona inan kimsə yoxdur Və özünü sudan quruya kimisə şərləmək yolu ilə millətə inandirmağa cəhd göstərir,bunu da hami bilir..Amma Allah saxlasin ki,o gündən mənə yalançi desinlər..Həmin adami ağ yuyaram qara sərərəm.. İxtiyari yoxdur.. Nə isə.. Məndən uzaq...

Senior Member

eğeki tartışmada ben haklıysam ve yalancılıkla suçlanıyorsam. Eyvallah derim. Siz bilmesenizde yaradan bilir der geçerim.

Eğerki tartışma da gerçekten yalan atmışsam ve suçlanıyorsam, efendi gibi neden yalan attığımı söylerim.
    Kahvenden bir yudum bile almamışsın, korktunmu beni 40 yıl sevmekten.

Senior Member

Duz Olsam Onsuzda Yalanci DEye Bilmez Ama Sef Olsam Ozumu Calisaramki Duz Cixardim ))
    [

Junior Member

Bu çoxxx pis bir xüsusiyyet mence. Yalan danışmıram ve yalan danışanlarada yaxşı münasibet beslemirem. Allah etmesin eyer kimse mene yalançı demiş olsaydı onda yeqinki utancımdan yere girerdim ne yaxşıki bele pis xasiyyetim yoxdu. Allah qorusun hem yalan danışmaqdan hemde yalançı insanlardan AMİN

Junior Member

Eslinde bu mövzuda esas olan teref insanların niye yalan danışma sebebi? Bax bu suala cavab tapmaq daha maraqlı olardı . Tapın görey

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı MeDiNe_ Nickli Üyeden Alıntı
    Eslinde bu mövzuda esas olan teref insanların niye yalan danışma sebebi? Bax bu suala cavab tapmaq daha maraqlı olardı . Tapın görey
    insan bezen istemediyi halda yalan danismaq mecburiyetinde qalir .ya ozunu ya ailesini bununla qorumaq isteyir .yasanacaq problemlerden uzaq olmaq isteyinden yalan danisir . bezende ele olur ki kimise yalandan serleyirler ,olmayan 1 seyler danisirlar bax en qorxunc olani da ele bu .

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri