2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Like Tree1Beğenme
  • 1 Gönderen Shenlik

Sevgi ve Ölüm - 14 SON...!

Junior Member Shenlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgi ve Ölüm - 14 SON...!

ARDI... Xeyli danişdiq. Mene mecbur SOZ verdirdiki dediklerimi eleyeceksen. Daha sonra mene dediki indi get eve dincel, seher gelersen yol gelmisen. Men saqollaşib cixdim. Anasi ve Bacisi meni yola salanda herşeyi danişdilar ( Sebinenin qan xercengi xesdeliyi var imiş, bunu ise axirinci defe derman icib zeherlenib xestexaniya duşende hekimler aşkarlayibki bunun evvelde xesdeliyide var imiş, Sebine ise bunu 1 hefde sora bilende mennen ayrilib, ele meni Cox sevdiyine gore, Hec bir elaci yoxdu bu nece ayida qan vura-vura yaşatmişiq, amma indi qanda komek elemir dediler)Neyise Sehersi gunu, Men yeniden tezden geldim xesdexanaya, Artiq hami bilirdiki Olumu yaxinlaşib. Sebine meni gorende herkesi otaqdan cixartdirdi, dedi gel otur yanima, ozu uzanmişdi. Mene hemen Marixal daqinda olan pirdeki gizletdiyi uzuklerin yerini şifayi terif eledi, ve get onlari tap, Biri onsuzda senin idi, obirisinide gelecek heyat yoldaşina verersen dedi. Ve menen soruşduki sen menim ucun nişan uzuyu almişdin o, hani?Men boynumu acib gosderdim sepden klon kimi asdiqimi o, uzuyu ve uzuyu boynumdan acib cixardib barmaqina taxmaq isdeyende, qoymadi ve dediki sen o, kimsenim barmaqina uzuk taxacaqsanki omurunun sonuna qeder onunla olub, onu sevecelsen, amma menim uzuyumu ver mene hallal ele deyib gulumsedi yene ve Anama deyersen bu uzuyu ve men ona verdiyim desmali cixartdi yasdiqinin altinan verdi, dediki menim qebirime atsinlar. Bir xeyli sohbet eledik, sonra mene dediki Gel baş terefimde otur başimi senin qollarina qoyum, biraz bele yatmaq isdeyirem. Men oturdumo, dediyi kimi başini ciyinleri qarişiq qollarima qoydu ve dedi yadindadi sene demişdim MENIM EN BOYUK ARZUM SENIN QOLLARINDA OLMEKDI?? Dedim he yadimdadi amma sen olmursenki, inaniramki sevgimiz herşeye qalib gelecek gulumsedi yene gozlerin yumdu dedi men birez yatim ve yuxuladi qollarimda. O, BAXIşLAR-O, GULUMSEMEK son imiş demek... hardasa yarim saat kecmişdiki, gordum Sebine nefes almir daha, qollarimda soyur bedeni. NE qeder silkeledim, ne qeder qişqirdim xeyiri olmadi. Aqlamaq sesime hami girdi iceri. Meni gucle ayirdilar ondan VE SEVDIYIM 06. 01. 2007 ci il tarixinde HEMIşELIK MENI TERK ELEDI!!Buda SON. (hemen uzukleride tapdim, Indi o, uzuyun biri menim barmaqimda, obirsini ise Sebinenin qebirine basdirdim) MEN SEVGINI BU CUR GORDUM, BU CUR SEVDIM, BU CUR SEVILDIM... SEVGI-EVESSIZ QISMETDIR, SEVGI-YEGANE VARLIQDIRKI, ONU BIR BAşQASINA VERSENDE, O, EYNI ZAMANDA SENIN OZUNDEDE QALIR. Men bunlari yazarken balaca Sebine qizim yanimda oynayirdi, Mene ata deyerek!DIQQETINIZE GORE COX SAQOLUN,
    Nicole bunu beğendi.

Junior Member Nicole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SON VAXTLAR HEÇ BU QƏDƏR AĞLAMAMİŞDİM , NƏ DEYƏK ƏLİMİZDƏN NƏ GƏLİR Kİ..ALLAH O DÜNYASİNA VERSİN.
    Balaniza da ALLAH ömür versin . gözəl günlər nəsib etsin inşallah..
    Həqiqətlərə yox , amma təsadüflərə gülməyim gəlir..