4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Taqetim yoxdu artıq

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Taqetim yoxdu artıq

men buraya her bir mövzu qoyanda bunu özüm başqa saytlarda oxuyuram meslehet bildiklerimi brua qoyuram ama indi ise dedim bir öz üreyimden geleni yazım üreyimde sözüm çoxdu ama bunu demeye başlasam çoxları şablon kimi qebul edecek.indi Müqeddes Ramazan ayıdır bu mübarek ayda men Rebbime üz tutub yalvarıram ki mende sevmek sevilmek isteyirem ne olar ay Allah menim qarşıma ele birini çıxarki men onu deli kimi sevim ilk sevgini mene verdiyin kimi bunuda ver üreyime hakim olan birini tapa bilmirem ele hey gözleyirem meni anlayan meni duyan meni menden yaxşı bilen ne olar çox şey istemiremki başqaları kimi mal dövlet sadece qarşıma temiz birini çıxar ele biri olsun menim sehvlerim olanda meni düz yola çeksin bir sözle menim xeberim olmadan meni idare elesin yeni ağıllı olsun ayda men ne qeder şey istedim dedimde üreyim doludu bu mövzunu bura yazdım indi kim istese özü öz isteklerin yazar bura ama içimiz temiz olsun en esası budu derinden nefes alıb sonra verende nefesimiz tıxanmasın mende bele hallar olub boynuma alıram menimde sehvlerim olub ama indi çox şükür Allaha mei o yollardan alıb birdenede bu isteyimi elesin da vsyo başqa heçne istemirem

Azeri.net Sevdalısı

Re: Taqetim yoxdu artıq

INSALLAH INSALLAH MUTLEQ VE MUTLEQ ARZUNA CATARSAN ,DEYIRLER NEYISE UREKDEN ISTEYENDE ALLAHTALA ESIDIR VE ONU YERINE YETIRIR ,
    MENIM DE HEMISE ISTEDIYIM BU OLUB INAN KI, MEN HEMISE YOLDA IKI BIR BIRINI SEVEN GORENDE ONLARA PAXILLIQ HISSI ILE BAXMISAM ,HEMISE OZUME SEVIB SEVILMEYI ARZULAMISAM ,MEN DE TEMIZ 1 SEVGI HESRETINDE OLMISAM ,,KIM BILIR BELKE DE NEVAXTSA ........

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Qardaş inşallah qarşına səni çooooooooooooooooooooooooooox sevən, sənin də çooooooooooooooooooooooox sevdiyin biri çıxar. Unutma ki, Allah (c.c.) etdiyimiz bütün dualara qarşılıq verir. Biraz tez vəya biraz gec.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Qardaş inşallah qarşına səni çooooooooooooooooooooooooooox sevən, sənin də çooooooooooooooooooooooox sevdiyin biri çıxar. Unutma ki, Allah (c.c.) etdiyimiz bütün dualara qarşılıq verir. Biraz tez vəya biraz gec.
    1 zamanlar sen bu arzunu etmişdin mene çox sağol o zamandan sonra heçne deyişmedi helede gözleyirem olan oldu ama demekki men pis biri imişem çünki qarşıma çıxanlarda sadece boş imiş sen deme

Yer imleri