Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Men bir oqlan sevirem sevirem

Junior Member
    Yer
    Baku

Men bir oqlan sevirem sevirem

Her kese salamlar.

Dostlar mene yardim edin.
    Men bir oqlannla tanismisam, 35 yasinda, ama cox efendi birisi, herseyin yerini bilen, sakin, temkinli biridir.
    Onunla ilk gorustuyumuzde, ondan guclu elektrik aldim sanki, bele bir hiss chox nadir hallarda olur, bilirsiniz. O, da menden xoslanmis, bunu hiss edirem.
    Aradabir internette danisiriq, ondan cox xoslaniram, neyleyim bilmirem. Bazen ondan cox xoslandigimi demek kecir icimden, amma yanlis anlar diye susuram.

Mene oz tavsiyelerinizi deyin, deyerli arkadaslar.

Haminizi optum.

Guest
    bence hoşlandığını, ondan ne beklediğini açık açık söyle. insan böyle hisleri ne kadar sıklıkta duyar ki? ileride 'keşke' dememek için yap bunu. ben yapamadım pişmanım. sen bari yap.

Moderator
    Sakın bişey söyleme! Erkek milletinin sağı solu belli olmaz senden hoşlanmış gibi görünür, iltifatlar eder, kur yapar sonra bir de bakarsın onları yapan sanki o değil de başkasıymış, meğer hiç de düşündüğün hissettiğin gibi değilmiş. Eğer senden çok hoşlanıyorsa o söylesin, sana düşmez itiraf etmek.
    Ayrıca dikkat et eğer senin ondan hoşlandığını anladıysa egolarını tatmin etmek için de seninle görüşüyor olabilir hangi erkeğin hoşuna gitmez ki sürekli bir kızın ondan hoşlandığını hissetmek.
    "Hayır o öyle bi insan değil" diyeceksin şimdi ama Sen yine de bunları düşün. Çünkü zaten güvenmediğimiz insanlardan değil güvendiklerimizden umulmadık darbeler yeriz.
    Böyle olumsuz konuşup içini karartmak istemezdim ama bunları da düşünmen lazım ki sonunda hayal kırıklığı yaşamayasın.
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    ufak hareket ve kelimelerle ondan hoşlandığını belli et ki çocukta sana açılabilmek için cesaret bulsun.ama elif in de dediği gibi ilk hareketi bırak o yapsın.o erkeğin işi.
    İKİNCİ BAHAR YAŞIYOR ÖMRÜM
    GEL BENİM YARİM OLUVER ŞİMDİ
    SENİ GÜL GİBİ ÖPE KOKLAYA
    GÖZÜMDEN DİLİMDEN SAKINIR SAKLAR
    BUGÜN Kİ AKLIMLA SEVERİM ŞİMDİ

Junior Member
    Yer
    Baku
    Aslinda Montoya ile raziyim, saol tavsiyen icin

Elif incimesin benden, ben de askta cok sanssizim, hep uzulen de ben oldum. Ama bu kadar cok kizgin olursam erkeklere, o zaman hic bisey kazanamam. Bence Montoyanin tavsiyesini dinlemege deger

Benim bahsettigim o erkek benden 6 yas buyuk (35 yasinda), cok konusan degil, sakin birisidir, icindekileri anltmayi sevmez ve surekli hos sozler ve soyleyen birisi de degil, ben onunla konustugumda hep havadan sudan konusuyoruz Ama gecenlerde bana hos szler soyledi, ondan sonra onun da bana karsi kucukd e olsa biseyler hissettigini anladim. Acikcasi onu kaybetmek hic istemiyorum, onu ilk gordugumde, " bu erkek tam bana gore" diye dusunmustum.

Senior Member
    Ah Melos dilerem istedigin olar..Seni cox ii anlayaram..Elif haqlıdır.Ama shunu unutma biz yanında degiliz sen onu tanırsan biz tarafsız sözler diyoruz..Bele bir söz var..Senin shu anki durumun ichin degil ama forumu oxuyanlarda diqqat etsin

"Oglanlara inanma
    Sözlerine hec qanma
    Seni sevirem derse
    Sakın hakikat sanma
    İlk bulushma Merhaba
    İkincisinde sarılır dudaga
    Ücüncüsünde ishim cıktı gelemem
    Dördüncüsünde elvida"

Ama gözler cox shey anlatır..Gözlerine bak gör..Hershey dilerem istedigin gibi olar..Gözel xaberlerini gözleyerem..
    [

Eğer "9" canlı olsaydın bile
    En çok "8" kere kaçabilirdin ölümden
    Bil ki "7" düvele sultan olsan dahi
    Yerin "6" mekan olacak sana
    En fazla "5" metre kumaş götürebileceksin
    Kapatacaksın "4" açsan da gözünü
    Bu dünya "3" günlük dünya
    Azrailin yanında "2" kat olup yalvarsan da nafile
    Elbet "1" gün öleceksin
    İşte o zaman her şey "0" dan başlayacak...

Senior Member
    Yer
    istanbul
    Alıntı sarah Nickli Üyeden Alıntı
    Ah Melos dilerem istedigin olar..Seni cox ii anlayaram..Elif haqlıdır.Ama shunu unutma biz yanında degiliz sen onu tanırsan biz tarafsız sözler diyoruz..Bele bir söz var..Senin shu anki durumun ichin degil ama forumu oxuyanlarda diqqat etsin

"Oglanlara inanma
    Sözlerine hec qanma
    Seni sevirem derse
    Sakın hakikat sanma
    İlk bulushma Merhaba
    İkincisinde sarılır dudaga
    Ücüncüsünde ishim cıktı gelemem
    Dördüncüsünde elvida"

Ama gözler cox shey anlatır..Gözlerine bak gör..Hershey dilerem istedigin gibi olar..Gözel xaberlerini gözleyerem..
    SARAH ABLAYA KATILIYORUM
    SADECE "SÖZLER AZ KALIR ÇARESİZ KALIR,,
    GÖZLER ANLATIR AŞKI GÖZLER ANLATIR"(PİNHANİ)
    GÖZLERİNE BAK ZATEN ANLARSIN
    AMA ŞU MĞÜBAREK RAMAZANDA MUTLU OLMAN CANIM
    DeLinse yer;çökse gök;yansa küL oLsa dört yan
    Yüce diLeğe doğru yine yürürüz yayan
    YıLdırımdan,tipiden,kasırgadan yıLmayan;
    ÖLümLerLe eğLenen tunç yürekLi TüRKLeRiZz

Junior Member
    Yer
    Baku
    Tavisyeleriniz icin cok cok cok tesekkur ederim degerli arkadaslar

Montoyanin soylediklerine emel edicem bakalim nasil olucak

Herksese cok selamlar.

Azeri.net Sevdalısı
    Sevgi hissedildiği zaman paylaşılmalıdırbaşkalarının bizim için düşündükleri çokmu önemli önemli olan insanın kendi iç vicdanında dogru oldugunu bilmesidir önemli olan. hoşlanıyorsan açık açık senden hoşlanıyorum de bunu yanlış anlayarak vede seni basit görecek bir insan zaten senin hayatında olmamalı.Hep başkalarından bişey beklediğimiz için değğilmidir mutsuzluklarımız bazen insan kendi kaderinide kendi belirleyebilmeli bırak o ne düşünürse düşünsün senin için sen onu zaten kendin için sevmedinmi.gerişi boş.

Moderator
    Alıntı MyStery Nickli Üyeden Alıntı
    Sevgi hissedildiği zaman paylaşılmalıdırbaşkalarının bizim için düşündükleri çokmu önemli önemli olan insanın kendi iç vicdanında dogru oldugunu bilmesidir önemli olan. hoşlanıyorsan açık açık senden hoşlanıyorum de bunu yanlış anlayarak vede seni basit görecek bir insan zaten senin hayatında olmamalı.Hep başkalarından bişey beklediğimiz için değğilmidir mutsuzluklarımız bazen insan kendi kaderinide kendi belirleyebilmeli bırak o ne düşünürse düşünsün senin için sen onu zaten kendin için sevmedinmi.gerişi boş.

Sana katılmıyorum bacım.
    Ben senin benim gibi düşündüğünü sanıyordum.
    [
    Ya da
    [

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Yer imleri