Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arası

Men bir oqlan sevirem sevirem

Junior Member
    sevgi güzellik ve cesaret ister simdiden bi risk alamazsan bu sevgi deildir hatta hiç bişey deildir sadece vakit öldürmektir ne kaybedicen söylesen belkide ebedi saadete kavusacaksın.. sevgi aşk okadar basit deil gözün kara olacak deli olacaksın ki gözün bişey görmesin

Member
    Melos her yaş dövründe insanların düşünceleri ferqli olur men 35 yaşa gelmediyim üçün bu mövzu hakda bir az çetinniy çekirem amma insanın kefiyeti bir azda xarici görnüşü hakda melumat olsa onun hakda texmini fikir demek olar, dedizki sakit tebietli çox danışmayan efendi biridir bele insanlar duygulu ve kefiyetli olur, men düşünüremki yüksek kefiyetli insanı birisi severse oda bunu bilerse o seveni sevmese bele onu terk etmez. buna emin olmaq üçün o insanın evvelden yaşadığı heyat terzide böyüg rol oynayır. menim meslehetim, doğrunu hemişe de bu ise her kese aitdir insan özüne yüksek seviyede deyer vermeyi bacarmalıdır bele olmasa eks terefde maraq azalır ve sonu çox vaxt ayrılıkla neticelenir.
    Görünmədən görmək
    Ölmədən dönmək

Junior Member
    Yer
    Baki
    Sevgi hissləri hec vaxt insani aldatmir xoşbəxtliyə aparir...Sən ən yaxşisi söylə ki sonra söyləmədim dəyib peşman olma..Bu günün işini sabaha qoyma..UNUTMA NE GEDERSE GETSİN BİL Kİ ÖMÜRDEN GEDİR.Sene sonsuz xoşbəxtlik ARZULAYİRAM Cünki sen xoşbəxtliyə laiqsən........
    [/b]
    SEVMEK GÜZELDİR SEVİLERSEN EGER...SEVMEK MUTLULUKDUR SEVMEK YAŞAMA TUTKUSUDUR!!!!

Moderlər Deli_UREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Latvia Riga
    baku[/i][/list][/quote][/code]

Member
    Yer
    Baki
    Mence ondan nhoslandiqini soylemelisen. Neden soylemeyesen ki? Sonra pesiman olacaqsin. Eger bey efendiyse o da seni duzgun anlar. Hic qorxma.
    Qəlbində sevgi varsa, orda nifrətə yer yox. Sev ki seviləsən.

Member
    Yer
    İstanbul
    Bir şekilde Onun Bilmesini Sağla.. Sen Konuş Yada araya Birisini Sok.. Anlayışla karşılayacaktır.. [/b]

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    Alıntı Melos Nickli Üyeden Alıntı
    Gecenlerde o, benden hoslandigini soyledi. Acikcasi ondan hic beklemiyordum o sozleri.
    Napacagimibilmiyorum, ama sunu cok iyi biliyorum ki, BEN ONU KAYBETMEK ISTEMIYORUM. Ve ona azacik da olsa hisslerimi belirtmegi dusunuyorum, ne olursa olsun

daha neyi bekliyorsun ki söylesene bilirim çok zordur ama söylemen gerek

BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon
    bencede söylemelisin cünkü söylemezsen senin nou sevmedigini düsünebilir ve onu kaybedebilirsin
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Junior Member
    sevgili kardeşim Melos kusura bakmayasın Türkçe yazıyorum Azerice bilgim yok bence aranız çok fazla yaş farkı var şimdi olmasa bile ileride sorun yaratabilir diye düşünüyorum sakın yanlış anlama

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer imleri