6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Like Tree1Beğenme
  • 1 Gönderen ceng

Sevgi ?

Moderlər
    Yer
    Bakı

Sevgi ?

Saytiminiz elaqe bolmesinden bize gelen mesaji anonim olaraq sizinle paylasiram.

"men evlendiyim insanla duz 7il mubarize apardim.ailem ona vermek istamirdiler meni.ama men elcekmedim oda mengan elcekmadi.axirda ailem menim qosulub qacmagimdansa vermeye mecbur oldular ama urekle vermediler cunki meni daha imkanli yaxin adama vermek istamisdi.evlendim ama indi xosbext deyilem.7aydi aile qurdum ama cox pesmanam.ayrilmaq isyitirem ama ailem meni qebul etmir.cavanlara meslehetim oduki ailelerinin sozune qulaq assinlar onlar hecvaxt bizim pisdiyimizi istemezler kimleri mesleget gorurler onlarlada aile qurmaq lazimdi,hemda qadinda kisida tez aile qurmaga telesmesinler birda sevgi bos seydi xosbextliyi qisa cekir.indi men aile qurdugum insani evvelkikimi sevmirem dusunendeki men bu insancun eziyet cekmisem,ailemi bu insancun incitmisem ozumdan utaniram.sevgiye qapilmiyin"
    love me bunu beğendi.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Senior Member Mystery_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Re: Sevgi ?

Niye sevginin adina leke getirirsiz?Menim valideyinlerim sevib evlenibler ve 26 ildir ki xoshbext yashayirlar.Ceng sizce de sevgi yoxdur?

Təvazökar ol amma özünü heç vaxt UCUZ SATMA!!!
    Geriyə bax amma heç vaxt GERİ DÖNMƏ!!!
    Bağışla amma heç vaxt UNUTMA!!!
    Arxadan vurulmaq istəmirsənsə heç kimə ARXALANMA!!!

Moderlər
    Yer
    Bakı

mence tekce sevgi yeterli deyil, xasiyetler tutarsa veya 2 terefde ortaq 1 noqtede razilasabilerse alinar.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Senior Member

7 aya 7 illlik sevgi yox oldusa demək o sevgi deyilmişşş. Sevmək və sevdiyinle aile qurmaq lazımdı.Əyər onu sevirsənsə yəni əsil sevgidirse aranızda olan o bitməz.Mən hələki belə düşünürəm.Allah eleməsin ki tərsi olsun.
    Birdə bəzən adamlar boş yazırlar maraq oyatmaq ücün
    SEVİN VƏ SEVİLİN!!!!!!!!! SEVGİYƏDƏ QATILIN!!! hər şey gözəl olacaq

Senior Member Mystery_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ceng Nickli Üyeden Alıntı
    mence tekce sevgi yeterli deyil, xasiyetler tutarsa veya 2 terefde ortaq 1 noqtede razilasabilerse alinar.
    : Zaten insanlar bir birlerini basha dushdukleri ucun,anlaya bildikelri ucun sevirler.Sohbet esl sevgiden gedir,dirnaq arasi yox.

Təvazökar ol amma özünü heç vaxt UCUZ SATMA!!!
    Geriyə bax amma heç vaxt GERİ DÖNMƏ!!!
    Bağışla amma heç vaxt UNUTMA!!!
    Arxadan vurulmaq istəmirsənsə heç kimə ARXALANMA!!!

Azeri.net Sevdalısı

bu haqda nese demek cetindi .sevginin bitmeyine de inaniram .cunki sevgiden nifrete 1 addim var ,sevdikde insan her weyi bawqa gozle gorur her wey onun ucun gozel olur ,ama aile heyatina geldikde ise he heqiqeten de her wey cetinlewir ,uzaqdan uzaqa sevgi cox gozel olur ,o seni sevir seni itirmek qorxusundan ancaq musbet tereflerini gosterir.o ele edir ki sen de onu sevirsen .
    2 yad adamin 1 evde yawamasi , yeni yawam, yeni heyat terzi ,bezi weylerde olan fikir ayriliqi,adi menasiz 1 weyleri ferqli ferli gormeniz bu gun sizi bu uzgun hala salib .
    sizce valideyinlerin raziliqi ile olan evliliklerde bu cur olmur ??guya onlar hamisi xowbext olur??siz valideyin sohbetini ona gore saldiniz ki cunki indiki halda evdekileri gunahgar cixardacaqdiniz ,yeni ki mesuliyeti oz uzerinizden atmaq isteyirsiniz .
    bele 1 meslehet vererdim kecmiw sevgilin indiki heyat yoldawiniz olan o insani ilk once bawa duwmeye caliw , nelerise ondan oyren, bildiklerivi ona anlatmaqa caliw ozuve de ona da wans ver , belke o da bu gun eziyyet cekir .1 dene de deyim var su girdi qaba oldu icmeli indi artiq senin tek ozuvu fiklewmeye ixtiyarin yoxdu cunki indi sen tek deyilsen ve iki neferin yerine tek qerar vermeyin hec de duz deyil . 1 az sebr ele zamanla oyrewesen onda da her wey senin ucun deyiwecek

Yer imleri