Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Ad Günün Mübarək Mystery

Moderator

Ad Günün Mübarək Mystery

Bugün doğum günün, bugün hiç eksik olmasın yüzünden, o bütün ömrün boyunca taşımanı istediğim, gülümsemen. Bugün, şimdiye kadar yaşadığın en güzel günün, bundan sonrakiler içinde de en kötüsü olsun. Bugün, melekler dönsün etrafında; gelecek güzel günler için duacın olsunlar. Hep güzel yaşayasın bacım.

Herşeyin sahte olduğu bir dünyada buldum seni ve aslında her şeyin de sahte olmadığını öğrettin bana. Çok uzaklardan bile hissettirdin o koskocaman, o herşeyden daha güzel yüreğinin sıcaklığını. Beni Hep güldürdün ya hep gülesin bacım.

Benimle hep güzeli paylaştığın için, seninle her zaman sadece mutluluğumu değil, hüznümü, kederimi, kötü günümü de paylaşmama izin verdiğin için teşekkür ederim bacım. Hep yanımda olduğunu hissettiriyorsun ya hiç yalnız kalmayasın.

Kupkuru sözler değil bunlar hepsi yüreğimden kopup dökülüyor bilesin. Laf olsun diye söylemiyorum, sadece doğum günün olduğu için de değil seni gerçekten sevdiğim için, bunları gördüğünde, belki az da olsa, mutlu olman için söylüyorum bacım. Doğru yalnış her söylediğimi dinliyorsun ya bacım her yerde dinlenesin.

Aklım karıştığı zaman, basiretimin bağlandığı her an bana yardım edecek, akıl verecek birinin olduğunu biliyorum. Yönümü şaşırdığımda bana doğru yolun neresi olduğunu gösterecek biri var hep yanımda. Beni en güzel yollara yönlendiriyorsun ya hiç doğru olan yolundan şaşmayasın.

Ben seni çok seviyorum bacım. Yalan gibi de görünse bu dünya, seni gerçekten sevdim. Ben senin beni sevdiğini bildim, içten bir "bacım" dedin ya bana ben sevgiyi gördüm. Arkadaşlığın sadece okul sıralarında, kapı komşuluklarında, iş çıkışlarında, aynı masada, çay bardaklarında olmadığını öğrendim. Bana sevgiyi, sevmeyi, sevilmeyi bir kez daha gösterdin ya hep sevesin, hep sevilesin.

Bugün doğum günün, bugün hiç eksik olmasın yüzünden, o bütün ömrün boyunca taşımanı istediğim, gülümsemen. Bugün, şimdiye kadar yaşadığın en güzel günün, bundan sonrakiler içinde de en kötüsü olsun. Bugün, melekler dönsün etrafında; gelecek güzel günler için duacın olsunlar. Hep güzel yaşayasın bacım. Tebessüm nuru olsun o güzel yüzünün, hep gülesin güldüresin. Sevgi mührü olsun kalbinin hep sevesin sevilesin. Mutluluk gözlerinin ışığı olsun hep mutlu olasın. Bugünün yarınından güzel olsun.
    DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vn_a2GfVkfQ[/youtube]
    [
    Ya da
    [

Senior Member

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

[

Moderator

Azeri.net Sevdalısı
    Baharı sen müjdele bana,kimsenin elinin değmediği yeni çiçek açmış bir ağacın gölgesinde.
    Doğumumu sen hatırla ilk ,5 Eylül sabahı.Senin sesinle anlamlansın yeni yaşım.
    Gölgemin kabus olduğu tüm gezmelerimin karşısına dikil!
    Çığlığın duyulsun yerin yedi kat dibinden.
    Bilmiyor musun,iklim senin gözlerinde baharım olur.
    Hala Aralık boşluğunda,buzul camdan bakıyorum taaaa uzaklara.
    aynadayım hala,gözlerim eskisinden daha nemli...

Canım Elifime

Merhaba gülen gözlü güler yüzlü arkadaşım
    Dudagındaki tebessümü kaybetmemişsin daha
    Ne güzel dünyaya gülen gözlerle bakabilmek ve insanlara
    Tebessümler saçabilmek senin gibi

Saf ve hiçbir beklentisi olmayanbir çocuk gibi
    Sevgi saçıyorsun etrafına arkadaşım
    Sevginin evrenselliğini senin gözlerinde görüyorum ben
    Ne güzel

Hayat ne kısa değilmi?Bu gün olan yarın yok!
    Sevgi bekletilmeye gelmez göstermek gerek
    Çünki bazen yarınlar çok geç olabilir
    Sen hep sevgiye koşansın sımsıcaksın arkadaşım

Sevdiğini bilmek güzel,Sevdiğimi unutma yeter
    Gitsemde gitsende..Birdaha görüşmek olmasa bile
    Ben seni sevdim,sende beni
    İştehayatın en güzel yanı bu SEVGİ!!!

AYDINLIĞIM!!..
    IŞIĞIM!!..
    HERGÜNÜMÜZ MUTLU GEÇSİN ARKADAŞIM

Bu sabah ben o kadar çok mutlu oldum ki mutluluk gözyaşları döktüm.Bir yaşıma burda sevdiklerimle beraber olabilmenin mutlulugu. Canım A. Elifimin yazısı beni okadar mutlu ettiki anlatamam.
    Azeri.net ailesinin bir bireyi oldugum için çok mutluyum burda gerçek arkadaşlıgı doslukları buldum.İyiki varsınız iyiki benburdayım.Hepinize teşekkürederim.

Aynı dilden gelir bazen anlaşmalar. bazen de aynı duygudan ben karanlığından aldım esrarı o da beni aldı kendine... bir hayat sundum yaşlanmasınlar diye nice hayatlar gibi... kimi sırlarını saklar gölgesinde kimi kendini saklar içinde.

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı leila Nickli Üyeden Alıntı

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

Bu güzel temennilerin için teşekkürederim leila.Sende hep mutlu ol arkadaşım

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı fidan494 Nickli Üyeden Alıntı

İçi gibi yüzü güzel arkadaşım teşekkürederim bu çiçekler için

Senior Member
    Dogum Gunun kutlu olsun, nice mutlu yillara ..

ShenAy

Bir Gúlúsún Var Senin,
    Gøkteki Ay Karanlik Olur,
    Bir Sevincin Var Senin,
    Ismin Shen´ligini Unutur!!!

Shen´imsin,
    Sen Benim Canim,
    Kanim Herseyim,
    Biricik Ablamsin!!!

Senior Member
    Yer
    bursa
    nice yıllara mystery öyle güzel şeyler söylenmişki ne denir bilmem zaten beceremem neyse çok mutlu ol sevdiklerin yanında olsun
    En uzak mesafe
    ne Afrika'dır,
    ne Çin,
    ne Hindistan,
    ne seyyareler,
    ne de yıldızlar geceleri ışıldayan...
    En uzak mesafe iki kafa arasındaki mesafedir birbirini anlamayan.....

Senior Member
    Yer
    istanbul
    DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN MYSTERY,,NİCE MUTLU YILLARA .... ALLAH SAĞLIK VE HUZURU EKSİK ETMESİN

SENİN İÇİN MYSTERY
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9yaqW6TJC4I[/youtube]
    DeLinse yer;çökse gök;yansa küL oLsa dört yan
    Yüce diLeğe doğru yine yürürüz yayan
    YıLdırımdan,tipiden,kasırgadan yıLmayan;
    ÖLümLerLe eğLenen tunç yürekLi TüRKLeRiZz

Moderator
    Canım pasta istedi
    [
    Ya da
    [

Sayfa 1/3 123 SonSon