3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Nece Unudaram Seni?

Member

Nece Unudaram Seni?

Unudaram demişdim sənə sözümü tuta bilmədim sevgilim. Hər zaman deyirəm yeni bir səhifə açacam özümə içində sən olmayan. Amma olmur çox sınadım, tam bacardım deyərkən yenə keçmişim və sən gəlirsən ağlıma, bax o an ürəyim ağrıyır, üzümə bir təbəssüm gəlir. Bu belə nə qədər gedəcək bilmirəm.

Unudaram demişdim sənə sözümü tuta bilmədim sevgilim. Hər zaman deyirəm yeni bir səhifə açacam özümə içində sən olmayan. Amma olmur çox sınadım, tam bacardım deyərkən yenə keçmişim və sən gəlirsən ağlıma, bax o an ürəyim ağrıyır, üzümə bir təbəssüm gəlir. Bu belə nə qədər gedəcək bilmirəm. Zamanın gücü yaraları bağlamağa yarayır, amma unutmağa əsla gücü çatmır. Yalnız zaman dərmanın olur müəyyən bir müddət. Son zamanlar ağlıma çox düşürsən, o köhnə günlərimizi yada salıram, çox darıxıram. Niyə bu qədər düşürsən yadıma? Axır vaxtlar sənin haqqında ilk dəfə illər sonra çox yaxın bir dostuma danışdım. Köhnə dəftərləri açdım yəni. Dediyi tək cümlə çox gözəl bir sevgi yaşamısınız deməsi oldu... Kaşki elə də qalsaydı. Amma anladım və öyrəndim ki, sevgi bəzən bəs deyil. Bu gün tam ayrılalı 2 il oldu... 2 il məndən və səndən nələri alıb apardı kim bilir... Amma məndən çox şeyi aldı. Mən alışdım belə yaşamağa səni içimdə yaşamağa bəzən ağlıma çox düşürsən həm də çox. Bəlkə də sənsizlikmiş səni mənə sevdirən... Bunca illik ömürümü səndə qalan bu könlümü üzümdəki təbəssümlə təqdim edirəm sənə bir gün bəlkə görmək istəyərsən. Amma bunu unutma ki, bəlkə bir gün mənim qədər sevərsən birini amma sənin qədər sevilməzsən...

Azeri.net Sevdalısı

Re: Nece Unudaram Seni?

Amma bunu unutma ki, bəlkə bir gün mənim qədər sevərsən birini amma sənin qədər sevilməzsən...
    KAS KI , BUNU HER KES ANLAYA BILSEYDI

Member
    Yer
    Azərbaycan

Re: Nece Unudaram Seni?

çox asand çünki mende xoş 1 iz buraxmadıkı
    Good Bye My Lover Good Bye My Friend

Yer imleri