2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Sen ve o.......

Senior Member
    Yer
    Baki

Sen ve o.......

Hayatda zor gunler yasaniyor,ama bu zor gunlerimiz olmassa yasadigimiz o hos gunlerimiz ve anlarimizin tadida bu kadar guzel olmazki.
    Gunlerimizin mutlu ve acili gecmesinin sepebinin bir kendi elimizde.Diyeceksinizki "kim ister zor gunler,aci anlar yasamayi?"-ama coxunuz kendinizi bos-bosuna uzuyor ve sanki zor anlar yasatmaya mecbur ediyorsunuz.
    Adeten sizi uzen ve gozu yasli birakan birisi icin uzuluyorsunuz.Sizi uzen sizi sevmeyendir,onun icin uzulmeye deyermi?Hic dusundunuzmu deyermi?!
    Arkadaslarimin coxu ayni konuyu hep tartisiyo:"sevgilim,"askim","o beni neden aldatdi",o beni neden burakdi","onsuz hayat yasanirmi" ve bu gibi diyer konular.
    Ben gercek hayatda asklara inanmam.Vardirda olume kadar diyildir.Hakiki ask kovusmayinca,elin bulasmayincadir.Hic hayallarinizde sevmeyi denedinizmi?Peki istermisiniz?Gozlerinizi kapayin (hemende diyil kaparsaniz yazdiklarimi okuyamicaksiniz)gozleriniz kapali halde kendinizi bi nagil kahramani gibi hiss edin.Bir peri size inanilmaz bir gun yasatacaginizi soyluyo ve sabah gozlerinizi acinca kendinizi danizda diyil,nagilin icinde buluyorsunuz.inanilmaz guzellik karsisinda henuz gun cikmami,etraf ala karanlikdir.Birden arkanizda kiminse ldugunu hiss ediyorsunuz.Bakinca inanamiyosunuz.Bu O........Hayalinizdeki insan........Sizin gozlerinizi kapatiyo ve elinizden tutuyor,bu zaman icinizde tuaf bir hiss doluyo.Anlatilmasi zor bir hiss,hic yasamadiginiz bir hiss,sevgi ve guzellik dolu bir hiss.Konusmadan sizi nereyese goturuyor.Etraf sakinlik yalniz tabiatin sesi,kimse yok sadece Sen ve O.........
    Gozlerinizi aciyor.Karsiya bakinca kendinizi yuksek bir dagin basinda buluyorsunuz,once bir az korkar gibi oluyorsunuz,sonra sonra aninizda onu gorunce icinize mutluluk doluyor.Kendinizi goklerde hiss ediyorsunuz.
    Dagin basinda ikiniz Sen ve O....Bir tasin uzerinde oturuyorsunuz.Oda yaninizda oturuyor,basini dizlerinizin uzerine koyuyor.Gunesin cikmasini beraber seyr ediyorsunuz.Gunes isigi ile mavi denizi kiriziya boyuyor.Aydin sema,masmavi deniz,dagin eteyinde kirmizi laleler,erka tarafinizda yesil orman ve kuslarin sesi:cik-cik...
    Sessizlik dolu bir yerde bulundugunuzu ve hala konusmadiginizi zann ediyorsunuz ama aslinda her sey konusuyor:ask,sevgi,mehebbet diye bagiriyo.Gozlerinizin icine sevgi dolu bakislarla bakmasi sizce en guzel konusma diyilmi?
    Saatler nasil geciyor farkinda diyilsiniz ne aciyor,ne susuyor,ne usuyorsunuz,cunki,cunki Sen ve O yalnizca ikiniz guzellik ve sevgi dolu ismli bir yerdesiniz.Birden narin-narin yagmur yagmaya basliyo,yaz yamuru ne kadar guzel ne kadar romantik dolu.sanki sizin kalbinize her damlasi ile sevgi dolduruyor.Yagmurladamla-damla yapraklarin uzerine duserek xis-xis ses cikariyor.Kuslar o bas bu bas ucusuyorlar.Yagmurdan sonra gk kursagi cikiyor.Yedi rengden olusmus gok kusagi.her rengin bir anlami,bir guzelliyi.Sen ve O........
    Aksama dogru geliyor.Gunes cikdigi guzellikle batiyor ve yerini pril-pril parildayan yildizlara veriyor.Sonra beraber kucuk bir kaikla denizi seyr ediyorsunuz.Bir birinize dikkatle bakiyorsunuz.o gozlerinize bakarak "bu gorusuuz ilk ama on diyil,bu gorus ilk ama baslangic diyor"diliyle diyil gozleri ve kalbi ile konusuyr cunki dil dediyini deyise biliyor ama yurek asla.Hava yavas-yavas karaliyor.Karanlik gecede ay yuzunuzu isiklandiriyor.
    Sen ve O......
    Gozlerinizi acin ve bunlarin hakketen yasadiginizi kendinize emin edin ve sizi cok seven birisinin olduguna inanin.
    Sen ve O.......
    Ben hep oyle yaparim ve hayallerimdeki insanla yasarim.inaninki o insani sik-sik ruyalarimda goruyorum ve bana enerji veriyor ve onuda bilinki hayalinizdeki insan sizi hayatdaki insanlardan daha cok seven ve ebediyyen seviyor.Biz kendimizi uzsek ne oluyor?Bununla problemler hellini buluyormu?Teki problem sevgili problemi olsun caninin saglam ve aileniz yaninizda olsun.Belkide bu kiz deli olmus ne sacmaliyor ole diyeceksiniz ama uzulmeye deymez.Biz uzulmekle problemler hell olunmuyor.onun icin gulun,gulmek size yakismayipda sizi uzenemi yakisicakmi?Bilinki,gulmek bulasicidir ve sizde gulun,gulunki sevdiklerinize bulasdirin.Onlarin mutlu olmasi sizi daha da mutlu edicek cunki.Bir omur cok azdir insan icin ve onu istediyimiz gibi yasamak hakkimiz diyilmi?Hayallerde bile olsa.....Hayallerinizin reallasmasi dileyimle.............

Sindy
    gulumse bir az gulsun gozlerin,gulumse bir az getsin kederin.

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    hayallerindeki insanla yaşamak ben yapamıyorum işte bunu insanın acılı anları olur bazen o anın geleceğini bilirsiniz ama elinizden bişey gelmez gelir sizi içine alır ve geçmek bilmez işte ben o günlerin ayların yılların içindeyim
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Yer imleri