9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Sözde Ermeni Soykırımı

Junior Member
    Yer
    ANKARA/ TÜRKİYE

Sözde Ermeni Soykırımı

selam ben Türkiye den katılıyorum.ilk başta size bir arkadışımın hazırladığı videoyu izlemenizi öneririm. sözde soykırımı ağızlarına sakız eden ermenilere gerçek soykırım yakındır.unutmasınlarki Türke kefen biçenin sonu ölümdür.

HOCALI KATLİAMI

[

Senior Member
    Yer
    Danmark
    Cok zaol kardes harika olmus ellerine saglik NE MUTLU TÚRKÚM DIYENE.. ! ermilerden nefret ediyorum......

Junior Member

türk

türkler soykırım yapsaydı dunya şuan türk olmuşdur ama sabırımız taşmak üzerine bozkurtlar dünya kafa tutmaya hazır

Junior Member
    ermeni köpekleri soykırım diye diye havlasın dursunlar. it ürür kervan yürür !!! TÜRK ün şanlı tarihine kimse leke süremez......

Junior Member
    Yer
    Mannheim/Almanya
    onlar haksiz olduklari halde olmayan haklarini savunuyorlar..biz ise hakli oldugumuz halde,koskoca osmanli imparatorluguna iftira atilmasini engelleyemiyoruz..utanmaliyiz

Senior Member
    Yer
    Türkiye / İstanbul
    Ahhh milletim ah,bütün bunlar bizim birlik olmamamızdan kaynaklanıyor,bütün bunlar bizim özümüzden uzaklaştığımız için oluyor

Junior Member

Re: Sözde Ermeni Soykırımı

Türkiye'de kendilerine aydın diyen ama gerçekte yürekleri de kafaları da zifiri karanlık olan yalakalar "özür diliyoruz" adıyla bir kampanyayı kışkırtıyorlar!
    Türk Milletine kancıkca bebek, çocuk, kadın, yaşlı, sakat demeden akla hayale gelmez işkenceler yaparak topraklarımızı kana bulayan alçaklar BİZDEN özür dilemelidir.
    Tarihteki en kanlı soykırımların başında alçak ermenilerin Türklere karşı uyguladığı soykırım gelmektedir.

Member
    Yer
    Antalya

Aydınlardan kampanya: Özür diliyorum

Öğretim üyeleri ve gazetecilerin de aralarında bulunduğu bir grup aydın, 1915’teki Ermeni tehciriyle ilgili imza kampanyası başlatıyor. Yılbaşında internette başlayacak olan kampanyanın adı “Özür diliyorum” olacak.

İSTANBUL - 1915 Ermeni tehcirinde yaşananlar imza kampanyasıyla yeniden gündeme taşınıyor. Kampanyanın öncülüğünü akademisyenler Ahmet İnsel, Baskın Oran ve Cengiz Aktar ile gazeteci-yazar Ali Bayramoğlu yapıyor.

[

YORUMUM

Evet , özür diliyoruz.

-Çanakkale'de geçmenize izin vermediğimiz için.

-Kurtuluş Savaşımızda leş kargalarnı vatanımızdan kovduğumuz için.

- Kısa bir süre için bile olsa sizin gibi içimizdeki işbirlikçi vatan hainlerine rağmen göğsümüzü gere gere 'Ne Mutlu Türküm Diyene' diyebildiğimiz için.

- Savaş yıllarında düşmanla işbirliği yapıp çoluk, çocuk, yaşlı, hamile demeden Türk insanını katleden gözü dönmüş Ermeni, Rum çetecileri ve ailelerini techir ettiğimiz için. Eğer iddia edildiği gibi soykırım yapılmış olsaydı yurt dışında diyaspora diye bir şey olur muydu? Uzaydan mı indiler ordaki milyonlarca Ermeni Amerika'ya, Fransa'ya...

SON SÖZ: BUNU DÜZENLEYEN VE DE İMZA ATANLAR AYDINSA BEN KÖR CAHİL OLMAYA RAZIYIM.
    NICLENO
    Yaşasın Türk Birlikteliği
    EYLEME GEÇEN CEHALET KADAR ÜRKÜTÜCÜ HİÇBİR ŞEY YOKTUR.

[img][[/img]

BİZ BİR DALA KONMUŞ ÜÇ ARKADAŞIZ. BİRİMİZİN ADI DÜRÜSTLÜK, DİĞERİMİZ BİLGELİK, BİR DİĞERİMİZ CESARET. İÇİMİZDEN BİRİ BİLE UÇUP GİDERSE KALANIMIZIN İŞE YARAMAYACAĞIN FARKINDAYIZ. ONUN İÇİN ÇOK İYİ GEÇİNİYORUZ.

Junior Member

[

Yer imleri