Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

GAFİL FRANSA..!

Member
    Yer
    ESKİŞEHİR/TÜRKİYE

GAFİL FRANSA..!

ERİVAN UYANIN SİZLERİ BÖYLE OYUNLARLA UYUTUYORLAR VE FRANSIZLAR SİZ AÇ İKEN ONLAR LÜKS İÇİNDE YAŞIYORLAR..

FRANSAYA BOYKOT TÜRK MİLLİYETÇİLERİ...
    ATAHAYAT

Junior Member
    Indiyene kimi de bu milletden xoshum gelmirdi. Sonunda qeder Fransiz eleyhdariyam.

Hep boykot tam boykot!

Junior Member
    Al Fransızı vur ermeniye!Kansız cansız vicdansız imansız Fransız!!Sizin Haçlı ruhunuz kaşındı.Size okkalı bir OSMANLI tokatı lazım.Ey Osmanlı nerdesin???Günü gelir Allah Fransızlara hakettiklerini verir.Ermenilerin Azerilere,fransızların ise Güneydoğuda Türkiye Türkelerine ve Cezayirdeki müslümanlara yaptığı katliamları unutmayacağız zamanı gelince intikamımızı alacağız.....

Qardashlarım.Men Türkiyede yashirem.Azeri mp3 sitesi yapirem ve mene yardımcı olabilecek Azerice yazabilecek arkadash axtarirem.İlgilenen varsa lütfen mene mailimden ulashın.Sesimizi batıya daha yaxshı duyurabilek.xoscha qalin.

Junior Member
    Yer
    ravensburg- almanya
    avrupaymis düsünce özgürlügü olan yermis türkiyeye sizde düsünce sucu var diyen avrupanin yaptigina bak türkiyede dahi düsünce sucuna bu kadar ceza yok 1 yil hapis ve 45 000 euro para cezasi verilecekmis

kendileri yaptiklari katliyamlari görmezmis gibi sömürdükleri afrika ülkelerini untmus gibi zaten oldum olasi fransa ve ingiltereyi sevmem
    evet arkadaslar fransiz mallarina boykot

Member
    topuna rest kardeşim alayı şerefsiz kaç yıldır uraştılar nasıl karalıcaz diye ama bitürlü beceremediler şimdi kendileri reziller
    kardeş ülke azerbeycan

AnTiMASKe/Türkiye
    msn&mail:[email protected]

Junior Member
    Her türlü boktan milliyetçiliği, ırkçılığı,faşistliği yapıp sonra milliyetçiliğini yaptığı dili bile bilmeyen, "katliam" kelimesini dahi doğru yazmaktan aciz (rizeli_cilgi, iki önceki mesaj) salaklar yetiştikçe ben ermenileri de fransızları da seviyorum...

Junior Member
    fransanın kepazeliğini kınıyorum.katliam değil bizler vatan savunduk.tüm türkleri fıransayı boykota cagırıyorum

Member
    Alıntı comic Nickli Üyeden Alıntı
    Her türlü boktan milliyetçiliği, ırkçılığı,faşistliği yapıp sonra milliyetçiliğini yaptığı dili bile bilmeyen, "katliam" kelimesini dahi doğru yazmaktan aciz (rizeli_cilgi, iki önceki mesaj) salaklar yetiştikçe ben ermenileri de fransızları da seviyorum...
    senin gibi kimi savunduğu bile belirsiz kişiler olduğu sürece ben de ermenilerin de fransızların da a.q
    tamam mı?
    sen sevmeye devam et ermenileri birgün seni de sokar adi yılanlar
    kardeş ülke azerbeycan

AnTiMASKe/Türkiye

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    Alıntı comic Nickli Üyeden Alıntı
    comic kendi milletin yerine dünyanın her noktasında bizi kötüleyen ve aslında kendi yaptığı pislikleri değiştirip biz yapmışız gibi gösteren bir milleti koruduğun için ne diyebilerimki sana yazıklar olsundan başka zaten bütün yazılarında biz türkleri kötüleyip ermenieri ve fransızları bizden daha üstün bir millet gibi gösteriyorsun sen ya türk değilde türkiyede yaşayan ermeni yada rumlardan sınki büyük ihtimalle öyle yada ülkesini sevmeyen bir kişisinki ozamanda senin bizden olmamanı tercih ederdim umarım türk değilsindir

Member
    comic senin gibi türkün ben ...
    kardeş ülke azerbeycan

AnTiMASKe/Türkiye

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri