Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Quest.Net haqqında

Junior Member

Re: Quest.Net haqqında

eyer etrafli melumat isteyirsense bu nomreni ara 070 375 97 75

Junior Member

salamlar!men qnet.net-de 15 ay faliyyet gostermisem gece ve gunduz.amma ugur qazana bilmedim.iyulun 20si 2012 de uzaxlasdim ordan.duzdu insan ugursuzlugu cetin qebul eder.pul qazanmisam ordan.amma cox yox.Bu gun orda azerbaycandan flesh yeni 5000-ni vuran yoxdu.texmini var oda 1,2 nefer.onlarda kimlerdi 2007-2008 de qosulanlardi.2009-2010 da qosulanlar tebiki vaxt qoyub isleyenler pul qazananlarda var amma 5000 ni qazanan yoxdu bu keleyi teze qosulanlara gele bilerler birde gozlerini yumub elerini onlardan istifade eden liderlere verenlere..Amma bu deqiqe cox liderler hapa gopa basirlar onan asagda olanlar islesin oda pul qazansin.men ozum butun islerimi atdim qiraga 15 ay o isin dalinca getdim.Co Fabrikin ve patmanin cox telimatlarini gizledirler(liderler guye 5000 qazananlar).Qnetciler meni yaxsi basa dusurler men neden danisiram.Sirket ela sirketdi sirkete soz ola bilmez.sadice sirketin en vacib telimatlarini yuxarda oturan liderler oz dustrubutercilerinde gizledirler.cunki o telimatlari gorseler liderlerine deceklerki bize fakti goster bu hefte sene 5000 dollar gelib.tebiyi ki yox.qisasi qnet.net olub azerbaycanda.orda isleyenlerde tovsiyem budur ki men demirem CO Fabrik deyir isiniz yaxsi-yaxsi arasdirin ki sonra pesman olmayasiniz.men ozumde Co-nun o birsi telimatlarindan xeber olmayanda men sizdenden betrdim.sonra sizde menimkimi dost tanisi,qohumlari uzv edib pesman ola bilersiniz.fikrinizi bildre bilersiniz kim istese subut ede bilerem problem deyil.teki bilerem kimlerese komek ede bildim.azerbaycanda hansi boyuk lider varsa hammisin taniyiram eleqemde var. qoymayin beyninizi yesinler.sonra sizde oz yaxinlarinizin beynin yiyib pesman ola bilersiniz.KIM DEYIRKI NETWORKDA BOYUK PULLAR YOXDU>YALAN DEMISH OLAR.BAX ONA INANMAQ LAZIM DEYIL.Sadice isinizi yaxsi-yaxsi arasdirin.

Moderlər Deli_UREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Latvia Riga

Alıntı Axmed86 Nickli Üyeden Alıntı
    salamlar!men qnet.net-de 15 ay faliyyet gostermisem gece ve gunduz.amma ugur qazana bilmedim.iyulun 20si 2012 de uzaxlasdim ordan.duzdu insan ugursuzlugu cetin qebul eder.pul qazanmisam ordan.amma cox yox.Bu gun orda azerbaycandan flesh yeni 5000-ni vuran yoxdu.texmini var oda 1,2 nefer.onlarda kimlerdi 2007-2008 de qosulanlardi.2009-2010 da qosulanlar tebiki vaxt qoyub isleyenler pul qazananlarda var amma 5000 ni qazanan yoxdu bu keleyi teze qosulanlara gele bilerler birde gozlerini yumub elerini onlardan istifade eden liderlere verenlere..Amma bu deqiqe cox liderler hapa gopa basirlar onan asagda olanlar islesin oda pul qazansin.men ozum butun islerimi atdim qiraga 15 ay o isin dalinca getdim.Co Fabrikin ve patmanin cox telimatlarini gizledirler(liderler guye 5000 qazananlar).Qnetciler meni yaxsi basa dusurler men neden danisiram.Sirket ela sirketdi sirkete soz ola bilmez.sadice sirketin en vacib telimatlarini yuxarda oturan liderler oz dustrubutercilerinde gizledirler.cunki o telimatlari gorseler liderlerine deceklerki bize fakti goster bu hefte sene 5000 dollar gelib.tebiyi ki yox.qisasi qnet.net olub azerbaycanda.orda isleyenlerde tovsiyem budur ki men demirem CO Fabrik deyir isiniz yaxsi-yaxsi arasdirin ki sonra pesman olmayasiniz.men ozumde Co-nun o birsi telimatlarindan xeber olmayanda men sizdenden betrdim.sonra sizde menimkimi dost tanisi,qohumlari uzv edib pesman ola bilersiniz.fikrinizi bildre bilersiniz kim istese subut ede bilerem problem deyil.teki bilerem kimlerese komek ede bildim.azerbaycanda hansi boyuk lider varsa hammisin taniyiram eleqemde var. qoymayin beyninizi yesinler.sonra sizde oz yaxinlarinizin beynin yiyib pesman ola bilersiniz.KIM DEYIRKI NETWORKDA BOYUK PULLAR YOXDU>YALAN DEMISH OLAR.BAX ONA INANMAQ LAZIM DEYIL.Sadice isinizi yaxsi-yaxsi arasdirin.

Halal olsun cox sagol Allah razi olsun bele etrafli gozel melumata gore. onsuzda men hec inanmirdim.

Junior Member
    Alıntı Deli_UREK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Quest.net ))))))) He birdefe mehle usagi ile getmisdik ofislerine vallah cox qarisiq yollarla getdik deqiq yadimda qalmadi unvan hemde axsam idi Baksavetden yuxarida oldugunu bilirem ama Iceri girdik yaxsi qarsiladilar,sora basladi bir xanim sirket haqqinda danismaga bes biz dovlet terefinden desteklenen bir sirketik Heyder Eliyev Fondu bizim arxamizda dayanib. Qizil sikkelerin kataloqlarin gosterdi dunyadaki meshur insanlarin qizildan sikkelerini gosterd. ve deyirki bize uzv olmaq ucun bizim firmamizdan en azi deyer 650 $ olan bir mal almalisiz.onda sizin 1 Baliniz olmalidi sora sen 2 adam getirmelisen onlarda heresi 3 bal yigdiqdan 11 gun sonra sene her fete 250 $ verirler guya sora onlarda heresi 2 adam getirir sozun qisasi hefteye 5000 $ qazana bilersiz dedi.. Naxadi bildim ki bos sohbetdi... usax basi aladdilar bunlar burda nese hormetsizlik olmasin deye mecbur 30 deq oturub qulaq asdim sohbetlerine.. Onu bilirem ki bos seydi.
    Boş olmağına boş söhbət deyil .Sadəcə bizim millətimiz o boyda pulu biryerdə görməyə öyrəşməyib ))

Junior Member
    Alıntı Axmed86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mən buna təəccüblənmirəm.Uğur qazanmaq ora hərgün gedib gəlmək demək deyil.O qədər get gəlki.Əsas odurki gedib orda neynəmisən? Nə iş görmüsən? deyirsize 5min pul alan yoxdur günü sabah əlaqə saxlayıb ofisə gələ bilərsiniz və sübut edə bilərəmki var.nəyinki 5min ondan çoxuna çatanlar var. Sizinlə bəzi şeylərdə razıyam. Şirkət həqiqətən əladı.Ona söz yox.Sadəcə bəzi ofislər varki doğurdanda yanlış vədlər verillər.İşə 1 ilə qoşulmuşam mən))) 1il ərzində qoşulub çıxan insanlarla əlaqə saxlamışam. Axtarıb tapmışam.Bəziləri varki deyir gəl qoşul 2 nəfərini yazdır sonra get otur evində hər həftə puluvu al,Bəziləri var qoşulur səbrli ola bilmir,işləyə bilmir çıxır işin adını qoyurki boş şeydi. Artıq 2000dən çox hesabıma pul gəlir hazırda.Pulun olmadığını dana bilməzsiniz.Çünki mən özüm pulu əlimə almışam.və ora məni zülümnən qoşublar))) Mən ora qoşulanda mənə belə vədlər verilmədi.Həyatda ən yaxınım olan rəfiqəmdən dəvət aldım.hansıki atası qoşub ora.mənə deyildiki öznə məhsul alacaqsan.Biznes plan əldə edəcəksən.İşin əvvəli çətindir və tez varlanmaq üçün deyil.Əgər düşünürsənki gələcəksən 5aya 1ilə varlanacaqsan onda gəlmə.Səbr tələb edir.Yavaş yavaş olacaq hər şey. Mənə yalan vəd verilmədi. Amma indi məni ora qoşana minnətdaram.Halbuki ilk dəfə işimlə tanış olanda kataloqu bağlıyıb yarımçıq durub getmişdimki cəfəngiyyatdır...Şirkətdə fırıldaq heçnə yoxdur. 1in alırsan 2sində satırsan. Bəzi fırıldaqlar qnetdə gəlib yalandan boş boş vədlər verirsə,insanları aldadırsa buna şirkət neynəsin ? Bizim ofisimizdədə vardı belə yalan vəd verən 1-2 nəfər.Ofis Liderim tutdu və ofisdən uzaqlaşdırdı. Dövlət icazəsi olan işdir.Hər şey insanın özündən asılıdı.Bilirsiz bu işin yaxşı olub olmamasını internetdə axtarmaq düzgün deyil.Sizi inandırımki internetdə retqi olarki yaxşı şey tapasınız.Burda olanlar ancaq işə qoşulub bacarmıyanlardı.Bacarmamalarınında səbəbi yenədə özləridi.Hər adam biznesmen ola bilməzki.Bacaranlar onszda burda oturub şirkətin pis və ya yaxşı olduğunu araşdırmırlar.Elə biri mən.Nəyimə lazımdıki internetdə nə yazılıb.Fakt mən bilirəmki hardayam və qazancım nədi.Heç axtarmağa vaxtımda yoxdur.Səhər gedib axşam gəlirəm.Sadəcə indi bir video rolik axtarırdım təsadüfən foruma gəldim gördüm bunları.Elə belə aydınlıq gətirmək istədim.Mənə maraqlı deyil istiyirsiz inanin istiyirsiz inanmıyın.Qnet piramida sistemi deyil.Piramida LNS,Tianşı,Oriflame və s. şirkətlərdir. [ burdanda oxuyub görə bilərsiniz. Təlimata gəldikdə isə orda olduğum müddətdə mənə heçkim təlimatlara baxdıra bilmiyib ))) təkcə CD3 təlimatına baxmışam və biznes ortağımı seçmək üçün kifayət edib.Dediyim odurki meşə çaqqalsız olmur.1-2 pis varsa bu o demək deyilki hamısı pisdi.İnsanların haqqına girməyin...

Junior Member
    Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradakı xeberlere bir bax.

[

[

bax görürsünüzmü bu xəbərdədə yazıbki əgər Azərbaycandakılar fırıldaqçılıq edibsə bunda şirkət heç bir məsuliyyət daşımır.2cisidəki bu yazı 2009cu ilin martına aiddir.bəli icazəsiz olduğu üçün cinayət işi açılmışdı.Şirkət görübki burda yanlış informasiyalar verilir ona görədə 2009cu ilin iyun ayından etibarən dövlətdən rəsmi icazəsini alıb və nümayəndəlik göndərib. artıq tam təhlükəsizdi.Niujeli gəlib məhsullara baxanda görmürsünüzki çatdırılma haqqı deyilən bir şey var.Buda dövlətin hesabına keçir.

Junior Member
    salam axsaminiz xeyrli bayraminizda mubarek
    mende qnetdeyem ,qardaslar men demirem kimse yalan danisir,qnet baresinde cox sey bilmirsiniz

Junior Member
    salamlar doslar,men 2009 ilinde QUEST NET de 8500 dolar pul batırmışam.ve indise o firmadan heç bir elaqe yoxumdur ve bilmirem men o pulumu geri odeye bilerem ya yox.bilgi si olanlar vardısa lutfen mene yol gostersinler

Junior Member
    bilgileri olanlar 00989141287583 numresile mene bir xeber versinler.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer imleri