Sayfa 1/22 12311 ... SonSon
211 sonuçtan 1 ile 10 arası

Günün nece keçib?

Moderator

Günün nece keçib?

Bezi günlerimiz sade keçir, bezi günlerimiz yadda qalan
    Bu gün başınıza ne geldi?

Bu gün podruqamla dükana getdim bir neçe hediyye aldım eve yolladım parfum filan göresen beyenecekler?

Junior Member
    valla benım başıma bu gun çok şey geldi. ama ben sadece bu gun doğum günüm benim diyeceğim sizlere. gerisi ufak şeyler çunku. minik minik pixellerle ilgili şeyler

Moderator
    Alıntı tankard Nickli Üyeden Alıntı
    valla benım başıma bu gun çok şey geldi. ama ben sadece bu gun doğum günüm benim diyeceğim sizlere. gerisi ufak şeyler çunku. minik minik pixellerle ilgili şeyler
    Doğum gününüzü tekrar kutlarım

Junior Member
    Alıntı fidan494 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı tankard Nickli Üyeden Alıntı
    Doğum gününüzü tekrar kutlarım
    bende tekrar teşekkür ederim sana.

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    adamlar evin
    balkonuna demirden bir askılık yaptırmışlar,dün çok müthiş bir rüzgar vardı yağmur yağıyordu,ben karşı bakkala sigara almak için dükkandan çıktım benim dükkandan çıkmamla önüme o demir askılığın düşdüğünü gödüm şöyle yarım metre önüme,beni allah kurtardı.

Moderator
    Alıntı zafercan Nickli Üyeden Alıntı
    adamlar evin
    balkonuna demirden bir askılık yaptırmışlar,dün çok müthiş bir rüzgar vardı yağmur yağıyordu,ben karşı bakkala sigara almak için dükkandan çıktım benim dükkandan çıkmamla önüme o demir askılığın düşdüğünü gödüm şöyle yarım metre önüme,beni allah kurtardı.
    şükür Allaha sağ - salamat qurtulmusan zafercan diqqetli olmağa çalış hemişe

Moderator
    bu gün qapı döyüldü açdım bir ressam idi adı da dimitri. Resm eserlerini gösterdi hamısı gözel idi ressamlıqda yeni bir texnika icad etmişdi resmleri leonardo da vinçi, misir ve başqa afrika xalqlarının sivilizasiyasını eks etdirirdi içerilerinde abstrakt resmler de var idi

Member
    Dünen gece yatanda saatı seher saat 7de meni oyatsın deye qurmuşdum. Bir de oyandım ki saat 10du. Saatın şarzı qurtarıb ve o xain saat bunu mene xeber vermeyib. İşe gec qaldım.

Moderator
    Alıntı Lawyer Nickli Üyeden Alıntı
    Dünen gece yatanda saatı seher saat 7de meni oyatsın deye qurmuşdum. Bir de oyandım ki saat 10du. Saatın şarzı qurtarıb ve o xain saat bunu mene xeber vermeyib. İşe gec qaldım.
    menim de iki hefte evvel başıma bele bir iş gelmişdi saatı qurmuşdum ancaq oyatmamışdı meni işe gecikmişdim

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    bir tanış meni Umre'ye de'vet eledi...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Sayfa 1/22 12311 ... SonSon

Yer imleri