Sayfa 3/22 İlkİlk 1234513 ... SonSon
211 sonuçtan 21 ile 30 arası

Günün nece keçib?

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    sağol bacım sendende allah razı olsun arkadaşlara selam söyle
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Moderator
    Alıntı ciqqili Nickli Üyeden Alıntı
    hekim-diaqnostik,ama men bunu sene cavab kimi yaza bilmedim eeeeee nece edim?
    sağ terefde üstde alıntı yap var ona tıkla yaz mesajını gönder

Member
    Bashima hec ne gelmeyib heleki amma gunun sonuna 1 xeyli var gozleyim belke nese bir shey bash verdi>

Junior Member
    Alıntı fidan494 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ciqqili Nickli Üyeden Alıntı
    hekim-diaqnostik,ama men bunu sene cavab kimi yaza bilmedim eeeeee nece edim?
    sağ terefde üstde alıntı yap var ona tıkla yaz mesajını gönder
    cox sagol,artiq bildim,ALLAH RAZI OLSUN!

Senior Member
    stresli gunlerden bi gundu..
    aksam savusur, gun cikar ..aydinlik bizimdir....

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Alıntı miyo Nickli Üyeden Alıntı
    Bashima hec ne gelmeyib heleki amma gunun sonuna 1 xeyli var gozleyim belke nese bir shey bash verdi>
    Yeqin birşey başvermedi. Yoxsa xeberimiz olardı
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Moderator
    Bir ev kızının başına ne gelir ki. Anlatayım bugün neler yaptığımı görün. Aslında roman yazabilirim bir ev kızının hayatı diye.

Annem bugün bana bir temizlik yaptırdı feleğimi şaşırdım. Kadınlara akıl sır ermiyor yahu. Fayansları bu deterjanla sileceksin, parkeleri bu deterjanla, Tuvaleti yıkadığın deterjanı sakın banyoda kullanma mermerite zarar veriyormuş. Her yere ayrı deterjan ayrı yöntem, başım döndü. Ne oluyor bu kadınlara??
    Temizlikten sonra dışarı çıktım. Bi arkadaşımın yanına uğradım, çantasız çıktım diye beni azarladı. "serseri kız çocuğu" dedi bana
    İlk kez gittiğim kuaförün Bulgar göçmeni sahibinin şu cümlesine tanık oldum: "Türkiye'de savaş çıksa ben kızanları alır kaçarım Bulgaristan'a beya, Türkler ölürse ölsün banane." Düşünüyorum düşünüyorum, cevap veremediğime yanıyorum, yanıyorum yanıyorum burda anlatamadığıma yanıyorum. Neyse...
    Eve geldim ki ne göreyim. Klavyemin üzerinde koccaman bir şeker. Babam sağolsun
    Bu arada babamın misafirlerini unutmamak lazım. 15 kişi bir kısmı hâlâ içerde oturuyor.
    Bu arada annem arkada benim yatağıma uzanmış "ooof elif yeter ne yazıyorsun öyle tık tık tık, sanki bi fare ambara girmiş gibi" diyor. Günlük yazıyorum anne dedim.
    [
    Ya da
    [

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    senişn daha çok çalışman lazım kız bi gün temizlik yaptın hemen şikayet daha evleneceksin kaynanana bakacaksın oooooooo senin işin zor daha dur ne günler göreceksin
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Moderator
    yorulmayasan ay elif, evde oldun ele olur adamı işledirler men qaçıb canımı qurtarmışam

Moderator
    Alıntı adem52 Nickli Üyeden Alıntı
    senişn daha çok çalışman lazım kız bi gün temizlik yaptın hemen şikayet daha evleneceksin kaynanana bakacaksın oooooooo senin işin zor daha dur ne günler göreceksin
    Şikayet etmiyorum abi ya yapacaz tabii görevimiz. Yapacaz da bunun daha mantıklı bir yok mu? her oda farklı şekilde temizlenir mi? Sadece annem için demiyorum, hepimiz öyleyiz. Sen bilmezsin bu işleri. Hele bir evlen karın, parkeleri parlatacam Adem deyip 30 YTL'lik deterjan aldırsın sana o zaman görürsün nasıl oluyormuş. Üstelik bir de hayatın tehlikede ev değil sanki buz pisti. Babam artık işi büyüttü slalom ustası oldu
    [
    Ya da
    [

Sayfa 3/22 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer imleri