Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Hobbi

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Hobbi

Salam!
    Deyirəm bəlkə buraya hobbilərimizi yazaq. Boş vaxtlarınızda nə cür məşğulliylərlə vaxtınızı keçirirsiniz?
    Mən kitab oxumağı çox sevirəm. Bu aralar çox oxuya bilmirəm. İş güc başımızı o qeder qatır ki
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Senior Member

Re: Hobbi

Alıntı Azerbaycanlı Nickli Üyeden Alıntı
    Salam!
    Deyirəm bəlkə buraya hobbilərimizi yazaq. Boş vaxtlarınızda nə cür məşğulliylərlə vaxtınızı keçirirsiniz?
    Mən kitab oxumağı çox sevirəm. Bu aralar çox oxuya bilmirəm. İş güc başımızı o qeder qatır ki
    -------------------------------------------------------------------------------------
    bridge oynamaqı çox sevirem ama eskisi geder vaxt bulabilmirem ... (Bridge içün 4 nefer olmalıdır ona göre internette daha kolay olub oynamaq ). idman ve kitap oxumağıda sevirem. Heftede iki defe yürüyüşe çıkıram.

Azeri.net Sevdalısı
    Bende kitap okumayı severim elimden geldiğince okumayada çalışırım.ayrıca amatör olaraf fotoğrafçılıkla ugraşıyorum.resim çekmeyi çok seviyorum..örğü örmekte çok hoşlandıgım bir ugraştır

Member

Şekil çekmek

Men de şekil çekmeyi çox sevirem. Canon A 530 aparatım var. Çox gezirem ve getdiyim yerlerin şekillerini çekirem. Yaxında buraya qoyacam bezilerini. Baxın görün yaxşı çekirem ya yox?

Senior Member
    Yer
    From the hell
    ben spor yapmayı özellikle futbol ve basketbol oynamayı severim
    yürüyüşe çıkmayı sinema ve müzik başkada yok

Moderator
    piyano, üzgüçülük

Junior Member
    bass gitar çalıyorum. kitap okumakla ve sporla da değerlendiriyorum. son bir kaç yıldır kick boksla uğraşıyorum. evde film seretmeyi çok severim. film ve muzik arşivi yapıyorum

Senior Member owen20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    baki

Re: Hobbi

Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Salam!

hobbim 2 denedir 1incisi futbol oynamaq bosh vaxt tapan kimi futbola gedirem 2cisi qarshimdaki insani hirslendirmekdir hezz aliram o hirslenende
    calishin ki,sevilesiniz.....

Junior Member
    Yer
    ordu

hobilerim

kitap okumayı sevmen çok iyi bir davranış benim hobilerim arasında müzik dinlemek gezmek internnette sohbet etmek msn adresin varmı ordan konuşamazmıyız? burda ben pek anlayamıyorumda neyse kendine iyi bak ALLAHA EMANET OL

Junior Member
    Yer
    ordu
    beni hırslandırma sinirlendiğim zaman genellikle karşımdakine zarar veririm karşımdakine zarar vermezsem kendime zarar veririm oda hastanede bitiyo sonu

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri