Sayfa 1/5 123 ... SonSon
48 sonuçtan 1 ile 10 arası

Çoxlu pul olsaydı ...

Member

Çoxlu pul olsaydı ...

Çoxlu pulunuz olsaydi (10 milyon dollardan çox) ilk önce ne ederdiz?
    [

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

çox pul olsaydı

Azeri.net saytını Azerbaycanın ve dünyanın en böyük saytlarından biri ederdim. Yahoo kimi bir portal eleyerdim saytı. Azerbaycan haqqında istenilen her melumatı tapmaq mümkün olardı.
    Qalanı ile de özüme göl kenarında super temiz havası olan bir yerde kiçik bir villa tikdirerdim ve oradan işlerimi ve saytımı idare eleyerdim.
    Geriye qalanları ile de xeyriyyeçilikle meşğul olardım.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Moderator
    Bu birden bire olsaydı önce kendime gelmeye çalışırdım
    Önce evi, sonra kıyafetlerimi, bilgisayarımı değiştirirdim. Özel bi Üniversitede istediğim bölümü okurdum. (tabii puanım yettiğince :lol) Daha yapacak çok şey var oyalamayın beni burada
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    sanırım ben dünya turuna çıkardım..

Junior Member
    Ilk once magazaya qachib ozume choxlu paltar alardim sonra boyuk bir ziyafet dezlederdim butun arkadashlari qohumlari chagirardim. Sonra ise plastik emeliyyat etdirerdim

Member

Re: Choxlu pul olsaydi

Alıntı Biznesmen Nickli Üyeden Alıntı
    Choxlu pulunuz olsaydi (10 milyon dollardan chox) ilk once ne ederdiz?
    birincisi ele 10 milyon da olsa mene bes ederdi amma ondan chox olsaydi eger ushaqliq arzumu heyata kechirerdim yani fil alardim ozume.

Moderator

Alıntı miyo Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Biznesmen Nickli Üyeden Alıntı
    Choxlu pulunuz olsaydi (10 milyon dollardan chox) ilk once ne ederdiz?
    birincisi ele 10 milyon da olsa mene bes ederdi amma ondan chox olsaydi eger ushaqliq arzumu heyata kechirerdim yani fil alardim ozume.
    Fil ? Kedi, köpek ister çocuk dediğin yahu fil nedir?

Ben de bugünlerde kaplumbağa istiyorum ama annem istemiyo. Sudan çıkıp gezermiş evin içinde korkarmış.
    Civciv alma zamanı da geldi ama bakacak yer yok
    Çoxlu pul olsaydı alabilirdim. Kocaman evim olurdu, kocaman bahçesi olurdu. Kaplumbağa da beslerdim, civciv de...
    [
    Ya da
    [

Member

Alıntı elif-elif Nickli Üyeden Alıntı

Ben de bugünlerde kaplumbağa istiyorum ama annem istemiyo. Sudan çıkıp gezermiş evin içinde korkarmış.
    Çoxlu pul olsaydı alabilirdim. Kocaman evim olurdu, kocaman bahçesi olurdu. Kaplumbağa da beslerdim, civciv de...
    He abim askerliyi Macaristanda yapmishdi, men de o zaman 6 yashindaydim ona rica etdim qayidanda mene fil getirsin, orda fil olmadigindan mene balaca, parchadan ayi balasi gondermishdi onu da itirdim, chox balaca idi

Amma menim kaplumagam da olub, kedi de saxlamisham, indi kopeklerim de var 10 milyon olsa da cocukul arzumu gercekleshdirsem.

Moderator

Alıntı miyo Nickli Üyeden Alıntı

He abim askerliyi Macaristanda yapmishdi, men de o zaman 6 yashindaydim ona rica etdim qayidanda mene fil getirsin, orda fil olmadigindan mene balaca, parchadan ayi balasi gondermishdi onu da itirdim, chox balaca idi

Amma menim kaplumagam da olub, kedi de saxlamisham, indi kopeklerim de var 10 milyon olsa da cocukul arzumu gercekleshdirsem.
    Ne güzeeeeel. Ben hayvanlardan korkuyorum
    İnşallah bigün bi filin olur. Yavruları çok şirin oluyor kocaman kulaklı
    Evet fil al çok paran olunca
    [
    Ya da
    [

Member

Ne güzeeeeel. Ben hayvanlardan korkuyorum
    İnşallah bigün bi filin olur. Yavruları çok şirin oluyor kocaman kulaklı
    Evet fil al çok paran olunca
    Amma men chooooox sevirem heyvanlari en chox da yavrularini.Kedi, kopek yavrusu gorunce ureyim gedir az qala opmek gelir ichimden, He bir de cocuklukda evmizde civcivlerle chox oynardim, bashlarini agzima soxardim indi yadima dushende tuklerim urperir

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Yer imleri