Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

virtual sevgi

Senior Member
    Yer
    baki

virtual sevgi

Virtual sevgi
    Başlangıcda vaxt keçirmək,əylənmək üçün adi danışıqlar geder...Heftədə 1 dəfə....Sonra bu 2 3 4 5 ve hər gün olar.....Zaman keçdikcə hərgünlər hər saatlarla evez olunar...Amma fikir verməzsən...Belə şeylərə inanmazsan..Bunlar ancaq filmlərdə olur deyə düşünərsən..Amma günlər keçdikcə virtual heyata daha da yaxinlaşarsan....Bəlkə onun dünyasi başqadir ,...Yemək yeyerkən,işə gedərkən, hətta ailənin yaninda olsan da belə onu duşünərsən...Utanarsan bu düşüncəlrindən, amma mane de ola bilməzsən...Bəzən artiq bitti!! Daha kompyuterdən,internedən və virtual həyatdan uzaqlaşacam deyirsən..Amma msne gələn "dink" səsiylə çilqinca döyünər ürəyin...Və əgər gələn o deyilsə,çarəsizcə bükülərsən...Gözləyərsən...gələnə qədər...danişib bitirdikdən sonra,saatlarca o danişiqlari xatirlayarsan...Kimlilərinə görə ən təmiz sevgidi...Çünki xarici görünüşə aldanmirsan..Onun qəlbini sevirsənn...Bəzilərinə görə isə ağılsızliqdir...Bir sözlə...Yaşayanlar üçün daima xəyallarda qalacaq,daima düşüncələrdə olacaq və beləcə yaşanacaq bir sevgidir bu...Virtual deyirlər amma deyil belke de....Buna başına gəlməyənlərdən başqa heç kim inanmaz və heç kim anlamaz ...!!!

qemini udmusam her nefesimde

bitib her isteyim her hevesim de

konlumun sizlayan kaman sesinde

son vida qemini caldi ayriliq

Moderlər Kralica_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

Re: virtual sevgi

yeqin bu senin basina gelib Amma men bele sheye inanmiram 15-17 yashimiz yoxdur ki bele sheylere inanaq amma virtual dostluqa var
    Her sheyi bilmek vacib deyil, Vacib olan heddinizi bilmekdir!

Moderlər GLAMOURKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Germany/Berlin

Alıntı Kralica_ Nickli Üyeden Alıntı
    yeqin bu senin basina gelib Amma men bele sheye inanmiram 15-17 yashimiz yoxdur ki bele sheylere inanaq amma virtual dostluqa var
    Ayten demek bele cixir ki,meni cox istemirsen?Oglan qiz munasibetini hele kenara qoyaq.Men universitetin 1-ci kursunda oxuyanda.ICQ-da bir qizla danishirdim.O qeder oyreshmishdimse,danishmayanda deli olurdum.2 il kecdi Bakiya geldim.Zengleshib gorushduk sevindiyimden ele qucaqlamishdim ki,ele bil en dogma adamimi nece iller idi gormurdum.Sozum ondadir ki,insan ele hemishe vertualda yatib qalmir ki,realda da gorushurde.
    Yollar uzak, mevsim soğuk, hava kar...
    Yüzyüze gelmeden ölmek de mi var..?

Yer
    Azerbaycan.Quba

Aysu canim men yazdim virtual sevgiye inanmiram amma dostluqa inaniram tembole o qiz olub

Moderlər GLAMOURKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Germany/Berlin

Ne ferqi var ee real virtual, sevgi sevgidir de.
    Virtual sevgi realda dogrulmursa o demek deyil ki, o yashanmamishdir. Bes hissler, heyecanlar, bes her gun deli kimi netin o biri sonucunda onu axratmagin, achdigin her bir forumda, her bir sehifede ondan sitat getirmeyin...nete giren her bir anda her bir yerde onu soraqlamagin, saatlarla ishini atib onunla sohbet etmeyin,....yuxusuz gecelerin.....dalgin dushuncelerin...........yeni bunlari inkar edeceksiniz?!
    Eynile realda sonu olmayan sevgiler kimi virtualda da sonu olmayan sevgiler var.
    Ve eynile realda qovushan sevgiler kimi virtualda yaranaraq realda qovushan sevgiler var.....
    Umumiyyetle menim fikrimce son zamanlar virtual alem intelektual insanlarin, soz atmalarindan, izlenmelerden, ve ya diger formada real unsiyyet ve tanishliqlardan qachan insanar uchun en gozel ve serfeli tanishliq mekanidir.

Not-Her deqiqenin bir hokmu var...
    Yollar uzak, mevsim soğuk, hava kar...
    Yüzyüze gelmeden ölmek de mi var..?

Yer
    Azerbaycan.Quba

seni hirslendiridim? Senki menim virtual sevgimi bilirsen

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

mencede sevgi sevgidir sene katılıyorum glamuorka virtualde baslayıp realde sonuclanıyor ömur boyu kompyuterden danısmıyorsun zeng ediyorsun, sehklini göruyorsun ve sonunda da realde görusuyorsun eger ortada gercek sevgi varsa uzaklık ya da baska bahaneler sevmeye engel degil diye dusunuyorum
    HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun

Senior Member

Alıntı Ruzgar_Gulu Nickli Üyeden Alıntı
    mencede sevgi sevgidir sene katılıyorum glamuorka virtualde baslayıp realde sonuclanıyor ömur boyu kompyuterden danısmıyorsun zeng ediyorsun, sehklini göruyorsun ve sonunda da realde görusuyorsun eger ortada gercek sevgi varsa uzaklık ya da baska bahaneler sevmeye engel degil diye dusunuyorum
    haqlisan canim

Ölmək dəhşət deyil, dəhşət yaşamaqdır

Senior Member Tutu20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

Səhv eləmirəmsə Xosrov da Şirini realda görməmişdi. Əməkdar Rəssam Şapur bir dəfə Xosrovun şəklini Şirinə göstərmişdi. Barbəd də deyəsən Şirini Xosrovçün tərif eləmişdi. Məncə, beləydi də "Xosrov və Şirin"də.
    Yadınıza salıram e. Öyrətmirəm.

Azeri.net Sevdalısı

maraxlidi

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri