9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Chata girebilmirem :(

Junior Member

Chata girebilmirem :(

2 gündür chata girebilmirem. Acaba sebebi nedir? Yeni bir üzvlük alaraq koşulmaya çalıştım ama yine olmadı. Bunun sebebi ne ola biler?

Junior Member

Re: Chata girebilmirem :(

CHAT GİREMİYORUM SEBEBİ NEDENDİR

Moderlər
    Yer
    Bakı

Alıntı DEDE_KORKUT Nickli Üyeden Alıntı
    CHAT GİREMİYORUM SEBEBİ NEDENDİR
    Chata giremeye çalıştığınızda ne kimi xetalarla qarşılaştığınızı yazsanız bizde size daha yaxşı kömek edebilerik.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Junior Member

Daxil olmaya çalışırken hep "parolunuzu daxil edin" yazir. Eminim ki parolum düzdü. Yeniden qeydiyyattan geçirem bu sefer "Texniki probleme göre Qeydiyyat müveqqeti olaraq bağlıdır." yazir. Acaba sebebi ne ola biler?

Junior Member

27 Aralık'tan beri bir cevap yazılmaz mı bir mesaja bu ne biçim forum anlamadım

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Sizə xüsusi mesaj yazılmış olmalıdı. Yəqin gəlməyib mesaj. Yazmışdıq ki chata xaricdən girişlərdə problem var. Ona görə elə bir xəta alırsınız. Gec cavaba görə bağışlayın...
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Junior Member

mende cata dil ola bilmirdim

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Chatimiz açılıb. Daxil ola bilərsiniz. Kiçik bir problem olmuşdu həll etdik.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Junior Member

ələqəniz içün teşekkürler...

Yer imleri