6 sonuçtan 1 ile 6 arası

merhaba! aranıza yeni katıldım

Junior Member

merhaba! aranıza yeni katıldım

merhaba, aranıza yeni katıldım, azericeyi öğrenmek istiyorum... henüz bu konuda hiçbirşey bilmiyorum ama umarım burada ilerleteceğim..
    iyi forumlar..

saygı&sevgiyle...

Moderator
    xoş gəldiniz

Junior Member
    Alıntı fidan494 Nickli Üyeden Alıntı
    xoş gəldiniz
    merhaba...men sene öğrederem
    Yeni dostlar...yeni dostluklar...

Member
    Yer
    istanbul
    Uzun zaman sonra ilk defa yazabildim.
    Girmeyeli baya değişiklikler olmuş tabi. Mesela chat çok gelişmiş, değişmiş.
    Tahmin ediyorumki çoğu insan forumda yazılanları hiç okumuyor, direk chate giriyor. Gereksiz bir ortam olurmuş kanımca ya da ben hep hoş olmayan anlarına denk geldim. Sitenin sohbet kanallarından farkı kalmamış. Amacına hizmet edemez olmuş. Keşke chat olmasaydı. Burası gerçekten arşiv niteliği taşıyan bir fikir meydanı olsaydı.

Moderator
    Alıntı anyon Nickli Üyeden Alıntı
    Uzun zaman sonra ilk defa yazabildim.
    Girmeyeli baya değişiklikler olmuş tabi. Mesela chat çok gelişmiş, değişmiş.
    Tahmin ediyorumki çoğu insan forumda yazılanları hiç okumuyor, direk chate giriyor. Gereksiz bir ortam olurmuş kanımca ya da ben hep hoş olmayan anlarına denk geldim. Sitenin sohbet kanallarından farkı kalmamış. Amacına hizmet edemez olmuş. Keşke chat olmasaydı. Burası gerçekten arşiv niteliği taşıyan bir fikir meydanı olsaydı.
    haqlısınız, lakin chat olmadıqda sayta da onsuzda maraq göstərən olmur maraqlı mövzulara reaksiya verən az olsa da vardır bir az forumu incələsəniz rast gələ bilərsiniz

şərhiniz üçün çox sağolun

Junior Member

azericeyi ogrenmek isteyen turk kizlarina yeni azerice bilen

azerice ogrenmek isteyen turk kizlari icin yeni azerice hocasi geldi buyurun oyretiyim

Yer imleri