3 sonuçtan 1 ile 3 arası

ASK KAPIYI CALINCA ..

Senior Member

ASK KAPIYI CALINCA ..

Hep цzlediğim, beklediğim aşkın bцyle aniden kapımı зalıvereceğini, izin almadan yьreğimde bir kцşeye yerleşeceğini hiз dьşьnmememiştim. Gцz gцze geldiğimiz anda. Başımdan aşağıya buzlu su dцkьlmьş gibi hissettim. Bakışları iзimi titretti, bilmediğim, tanımadığım bir dьnyanın kapıları aзılıverdi цnьmde... Kimde, neydi, hangi sınıfta цğrenciydi, daha цnce onu gцrmemiştim. Bьtьn gьn bu sorularla boğuştum. İlk şoku atlatıp kendime geldiğimde okulda onu aramaya başladım. Gerзeği цğrenmem hiз zor olmadı tabii ki! Suratıma tokat gibi зarpan gerзeği...
    O okulumuzda yeni gцrev yapmaya başlamış bir цğretmendi зok genз olduğu iзin цğrencilerden ayırt etmek mьmkьn değildi. Bцyle şeyler yalnız filmler de olur sanırdım. Oysa ben sırılsıklam aşık olmuştum. Gцzleri başımı dцndьrecek kadar gьzel olan yalnızca adını ve цğretmen olduğunu bildiğim biri, kısacık bir zamanda hayatımı değiştirivermişti.
    Ona aşık olmam benim suзum muydu? İnsan hesap kitap yaparak aşık olmazdı ki? Tamam itiraf etmeliyim, ben pek normal biri değilim. Başkalarına gцre farklı yanlarım зok., цzellikle de aşk sцz konusuysa hiзbir zaman sıradan biri olmadım ama bu kez tamamen kaderdi. Sonunda ona sцylemeye karar verdim. Madem aşık olacak kadar cesaretliydim, sцyleyecek kadar da cesaretli olmalıydım.
    Sцyledim. Şaşkınlığımı ifade edecek sцzleri şu an ben bulamıyorum. Dьşьn bir kez, зat kapı bir цğrenci geliyor ve ‘’ ben sizi gцrdьğьm ilk andan beri seviyorum’’ diyor. Ne hissedersiniz bilemem ancak o bana karşı зok olgun, anlayışlı davrandı. Yaptığım зocukluklarla hayatını cehenneme зevirdiğim halde sevgiyle yaklaştı.. incitmemek iзin зok uğraş verdiğini şimdi anlıyorum oysa o zamanlar зok incitmiştim. Bir gьn bana hak vereceksin demişti evet onu anlıyorum ve hak veriyorum. En doğrusunu yaptı. Zaman belki зılgın aşkımı bitirdi. Ama ona olan saygım ve sevgim sonsuza kadar sьrecek

Moderator

Re: ASK KAPIYI CALINCA ..

mumkunse turkçe movzulari Forumun Arkadaslik Sevgi bolumunde açin

Senior Member

Re: ASK KAPIYI CALINCA ..

aha oldu

Yer imleri