Sayfa 1/5 123 ... SonSon
46 sonuçtan 1 ile 10 arası

İLK AŞKINIZ / UNUTABİLDİNİZ Mİ?

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo

İLK AŞKINIZ / UNUTABİLDİNİZ Mİ?

İlk aşkınız kimdi? Unutabildiniz mi?
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo

SEVGİYE DAİR SÖZLER

Sevgi her şeye dayanır, sabreder!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    NERDE UNUTMAK NE KELİME... AZ KALSIN UNUTUYORDUM SENİN BAŞLIĞI GÖRÜNCE TEKAR HAFIZAMDA YENİLENDİ 8)

Member
    nerdee
    kardeş ülke azerbeycan

AnTiMASKe/Türkiye
    msn&mail:[email protected]

Azeri.net Sevdalısı
    hayatta yaşanmış herşey mutlaka bir iz bırakır insanda..kaldıki bu aşk olunca mutlaka daha derin olacaktır..sonuç: ben ilk aşkımı unutmadım bana öğrettikleri için herzaman minnettarım ona bazen hayatta yanlışlar bile bir öğreti olabiliyor ..oda bana kimseye gereğinden fazla güvenmemek gerektiğini öğretti..o yüzden arkama bakmıyorum..çünki biliyorumki benim ögrendiklerimle önümde çok güzel günler beni bekliyor..

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa

ilkler geçicidir sonlar kalıcı

Azeri.net Sevdalısı
    sonlarda bir ilk'in başlangıcıdır ama hayatımızda her yeni yaşadıgımız yeni olgunun ilk oldugunu düşünürsek :idea: düzmantıkla: herşey hayatımızda geçicidir :!: baki olan biz oluyoruz bu durumda o yüzden önemli olan biziz yani kendini sev ve önemse hayat hiç birşey için kendini üzüp yıpratacak kadar uzun deyil...bu aşk bile olsa

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Bir şeye son demek için o şeyin son olması gerekir eğri bir mantıkla ilk vardır orta kısım vardır ve son vardır..

Tabiki haklısın önce kendin ama, ilkler geçicidir sonlar kalıcı.. Son olmasının özelliğide burdan geliyor değil mi

Moderlər
    Yer
    Bakı
    Her şeyin bir sonu var elbette, ama sen sonun sonunda değil Sonun başlanğıcında olabilirsin ve bu “son”u hayat ne olursa olsun güzel bitirebilirsin.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Junior Member
    seni sevirem :oops:

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Yer imleri