Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
46 sonuçtan 11 ile 20 arası

İLK AŞKINIZ / UNUTABİLDİNİZ Mİ?

Junior Member
    :oops: Men ilk defe 4 yashimda sevmishem,onu baxchada gorub sevmishdim.Amma ilk sevgi unudulmur arada xatirlayib...

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Alıntı Nizik_17 Nickli Üyeden Alıntı
    Men ilk defe 4 yashimda sevmishem,onu baxchada gorub sevmishdim.Amma ilk sevgi unudulmur arada xatirlayib...

Aşkın yaşı yoktur derlerdi demekki doğruymuş 4 yashimda sevmissen he.. Helal sana ))

Junior Member
    ilk aşklar unutulmaz.........

Junior Member
    Yer
    Baku
    ilk ashkimi hich bi zaman unutmadim
    nizo

Senior Member
    Yer
    Marmaris

EN BÜYÜK AŞKIM

Benim en büyük aşkım, vatanım. Vatan derken Türkiye ile sınırlı değil. Türk'ün ayak bastığı heryer benim vatanımdır. Eğer birgün karşı cinsiyetten birini seversem, bu vatanıma ihanet değil, ona hayırlı evlatlar yetiştirmek için yatırımdır.
    Selam olsun damarında Türk kanı taşıyan herkese. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    İlk aşk unutulmaz... Yerini kimse alamaz... Son aşk ise, adı üstünde: 'Son aşk' Büyük olasılıkla sürüyordur, ya da yeni bitmiştir... Ama ilk İLK'tir. İlk adımlarınız hatırlanır... İlkokul yılları daha net kalır bellekte... İlk kez tutulan el unutulmaz... İlk çıktığınız gün ilk 'fetih' günüdür. Yaşadığınız kentten başka bir bir kente ilk yolculuğunuzu hep hatırlarsınız... Sonrakiler hep ilk'in üstüne bina edilir, biriktirilir. İsterseniz 90 yaşında bir insana gidip ilk sevgilisini, aşkını sorun... Alzheimer değilse, büyük olasılıkla size her şeyi 'dün' gibi anlatır. Çünkü unutulmaz...

Bu arada, olmayanlara da 'ilk aşk' dileriz...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    No CommenD -- :!:

DisconnecT FroM ServeR -- :!:

Hatalı YoruM-- :!:

LütfeN TekraR DenemeyiN-- :!:

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Moderator
    ilk sevgini unutmaq mümkun deyil her şeyin ilki gözeldir umumiyyetle yasanmis her bir sey heyatda bir iz buraxir ancaq daha çox iz buraxan tebii ki ilk sevgidir

Moderator
    Alıntı Nizik_17 Nickli Üyeden Alıntı
    Men ilk defe 4 yashimda sevmishem,onu baxchada gorub sevmishdim.Amma ilk sevgi unudulmur arada xatirlayib...
    4 yasinda da sevmek olur ay nizik? allah seni guldursun

Junior Member
    Yer
    sheki istanbul
    mence unutan unudur. ama tebii ki bu ele de rahat olmur. menim nedense ic yapimda bi az problem var yeni bi sevdiyimi daima seve bilmirem endense bezirem sıxıcı gelir mene ona gore de tez vaz gece bilirem. ama eslinde unutdum demek xatirlamakdir. onu da deyim ki men unutdum desem de zenglesmesekde ara sıra mesajlasırıq. ama bı basladıksa uc gun dord gun telefon elımızden dusmur ama sora tekrar bye demeyı de bacarıram hem de aniden. neyse beys
    toletto terry samedo

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer imleri