2 sonuçtan 1 ile 2 arası

MUTLULUĞU ISKALAMAK

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon

MUTLULUĞU ISKALAMAK

Karin agrisiyla uyumaya çalistigim yatagimda kivranirken ve gözlerim tavandaki gölge oyunlarina takili kalmis halde, uyuyabilmeyi hayal ettim. En son ne zaman kavga ettigimi bilmiyorum ama karnima bir tekme yemis hissi hiçte azimsanacak kadar eskilere götürmüyor anilari. Beklenmedik bir zamanda beklenmedik birinden bosluguna atilmis bir yumruk hissi. Nefessizlik, dahasi bogulma ama en önemlisi kandirilmis olmanin verdigi acinin digerlerini unutturmasi. Akil tutulmasi yada duraksamasi, geçmise dönmeyi hayal ederken gelecege dair düsüncelerini toparlayamama hali. Acinasi bir durumun içinizi acitmasi kadar aci veren bir sey hissetmedim bu güne dek. Konusma ihtiyaci duydugum herkesten utandim konusurken düsündügümde kendimi. Kendimi bile kandirdim zamanla ama olmadi. Döner . gelir umudu kalmadi. Zaten yoktu da .Kendimin kendine uydurmasiydi sadece var olan. Var olan baska bir seyse hiçbir seyin olmamasiydi aslinda. Aci çekmek insanlari olgunlastirirmis. Belki de dogrudur. Olgun olmadigimiz içindir tüm çektigimiz acilar. Olgunlastikça sevmeyi unuturuz karsiliksiz, siirler yazmayi ve sevgiliye seviyorum demeyi zaaf biliriz zamanla. Ve aci çekmeyiz . acilar içinde bogulurken bile. Mutlulugu iskalamak tüm hüzünlerin içinde en zor olani olsa da Yesilçam da yazilan senaryolari yalanci çikartmamak adina nede kolay yapiveririz. Hayatimizi bir film gibi yasamak dahasi figürani bile olamayacagimiz hayatlarina girmek insanlarin ve artist olmak hevesiyle dramaya çevirmek filmi, hayatlari, insanlari.
    Zaman da her seyin ilaci derler. Ya geçmiyorsa zaman ,gözbebeklerinin takili kalmissa dakikalara bir an önce gitme istegi duyuyorsan bulundugun yerden ve gittigin yerde de kalmama istegi hasil oluyorsa ve zaman tek yaptigi seyi ilerlemeyi bu defa es geçiyorsa, sana inat. iç organlarinin varligina sahit olursun sikisip ta patlayip disari çikma isteklerinin gögsünde meydana getirdigi darlikta ve beyninin olmadigini da idrak edersin yapmak istemedigin seyleri yaptiginda ve düsünmek istemedigin seyleri sana inat en ufak ayrintidan aklina getirmeye çalistiginda. Ve kendinin de kendinde olmadigini hissedersin . Yapacak bir sey yoktur. Çünkü her yapilan hatadir. Ve her dogru bir hatanin ogludur.
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Junior Member
    Yer
    TÜRKİYE

Güzel....................

Yer imleri