2 sonuçtan 1 ile 2 arası

KÜÇÜĞÜ...

Member

KÜÇÜĞÜ...

Aynı sokakta oturuyorduk.Hergün eve başka bir kızla geliyordu.Adı Esrarengiz'di.Herkes onun hakkında farklı şeyler söylüyor, ama kimse gerçeği bilmiyordu.Ela gözlü ve kirli sakalları vardı. Mahallenin kızları hep onun peşinden koşardı bense nefret duyardım ama o kimse ile konuşmazdı,sadece gelir geçerdi.Bir gün onunla yolda karşılaştım.Çok güzel bir yüzü vardı bana gülümsedi çok şaşırmıştım ama yinede ona olan nefretim hala vardı sevmiyordu onu.Onu sevmediğim halde her şeyi ile ilgilenmyeye baş ladım hatta yavaş yavaş onu gözetlemeye bile başlamıştım.O an anladığım tek şey bu zamana kadar sadece kendimi kandırmışım, ona karşı hissettiğim şey sevgiymiş.Artık o evine gelmeden uyuyamıyordum yanına gelen tüm kızları kıskanırdım.Herkes onun kötü birisi olduğunu söyleyince hep onu savunurdum,onunla karşılaşmak için o gelene kadar hep kapıda dururdum.Onu yine bir gün yolda gördüm, yanımdan geçerken göz kırpmıştı bana onu çağırdığımda "ACELEM VAR KÜÇÜCÜĞÜM" dedi.Bana aramızdaki yaş farkını hatırlatmış gibi eve gidip o evine gelinceye kadar ağladım.Artık karar vermiştim ona ilanı aşk edecektim, bir gün evine gelirken onu görmüş ve evine kadar peşinden gitmiştim.Biraz beklediktan sonra zili çaldım açtı ve bana"NE VAR KÜÇÜCÜĞÜM"dedi, o an bana gülümsedi ve koşarak eve gittim bir ay evden çıkmadım.Bir gün kızlarla konuşurken hızlıca bir ambulans gelip onun evine girerek sedyeyle onu dışarı çıkarttılar.Önümden geçerken "BENDE SENİ KÜÇÜCÜĞÜM" dedi ve gözleri kapattı herkes bana bakıyordu utancımdan ağlayarak eve gittim akşama kadar sokakta gezdim.sonra tekrar ağlayarak eve geldim annemler ondan bahsediyordu.Ailesi yokmuş bu yaşa kadar kendi gayretiyle gelmiş sevdiği bir kız varmış sevdiği kızın ailesi kızı vermeyince kızda evden kaçmış ve sokak serserileri kızı öldürmüş.Evine gelen kızlar evi olmayan kızlarmış, kimi sevdiyse sevdiği ölmüş çok sevip çok acı çekmiş.intihar edip polisleri aramış.Polisler evin duvarında "KÜÇÜCÜĞÜM" yazısını bulmuşlar, SENDE ÖLME KÜÇÜCÜĞÜM" yazıyormuş.KÜÇÜCÜĞÜM BENDE SENİ SEVDİM SEVDİKLERİM GİBİ SENDE ÖLME DİYE BEN ÖLDÜM KÜÇÜCÜĞÜM....(bende onun kucuğümüyüm diye düşünmeden yasanmıyorrrr
    beni verme ellere
    al götür yüreğine
    sakla...
    kimseye gösterme...

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana

neden öldü ki neden yaa
    vay be bunları okudukça aşka olan inancım iyice azalıyor aşk artık sadece masallarda kaldı biri benim için ölecekmiş pehh (ama ne yalan söyliyim isterdim ya gerçekten isterdim )
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Yer imleri