4 sonuçtan 1 ile 4 arası

sevgi

Senior Member
    Yer
    baki

sevgi

sevgi

Bir gun gozerim birisini gordu,gormekle kalmadi sevdi,sevmekle kalmadi yurekden baglandi .Evet canim bu sendin.Seni gormusdu gozlerim,yureyim sanki yerinden cikacak gibi olmusdu.
    Ne guzel gunlerdi o gunler….. Seninle gecirdiyim her animda mutlulukdan sanki ucuyordum…Senle olan her anim guzeldi.Seninle bagli ne hayellerim vardi ,ama sen onlari yiktin yok etdin… Am asana olan umitlerime dokunamassin bile.. Hic sonsuzluga dokunmak ,onu yok etmek mumkunmu?Eyer mumkunse iste o zaman sana olan umitlerimi yok ede bilirsin.
    Bazen dusunuyorum acaba senin kalbin varmi?Bence yok !Hangi kalbi olan insane bole yapar ki?hangi kalbi olan insane ask katili olur ki?kim diye sorarsan bunu sorman bile kabahat.
    Geceler uyku girmezdi gozlerime...uyuyamadiğımdan deyil,hayalin gozumun onunden hiç gitmediyi için ,seni aklımdan hiç çıkaramadıgım için..Hayalinle hep benimleydin...Benim sana duyuduğumun sevginin zerresi kadar beni sevseydin,hiç böyle olmazdı.
    Gözlerim,aklim hep telefonda kalirdi…senin aramani beklerdim….Senden gelen en ufak mesajda bile cok sevinirdimAradi]inda hic ayrilamazdim senden.
    Seni ne kadar sevdiyimi acaba hic, dusundunmu?Sen hec sevgi nadir bilirmisin?bilseydin beni anlardin.Çokmu guctu bunlari anlamak?Ama sunu hic unutma dualarim hep seninle olacak,senden duami hic bir zaman esirgemeceyim.Sevince yalniz sevdiyin icin yasarsin ,yalniz onun yaninda olmak istersin,yalnizca onun zevk aldigiyla zevk alip,sevmediyi seylerden kacmak istersin.......... Onun sevgisi oyle sariyor ki senin aklini,fikrini her sey sana onu hatirlatir..... onun yanindayken bile onu onu ozlemeye baslarsin.Her saniye onu usunur onunla nefes alirsin............BENDE BUNLARİN HEPSİNİ HİSSS ETDİM CUNKİ SENİ COK AMA COK AMA COK SEVDİM.

qemini udmusam her nefesimde

bitib her isteyim her hevesim de

konlumun sizlayan kaman sesinde

son vida qemini caldi ayriliq

Senior Member
    Yer
    Sankt-Peterburq, Rusiya..Azəriyəm

İnşallah b
    [

Senior Member
    Yer
    baki
    INSALLAHHHHHHHHHHHHHHHH AMINNNNNNNNNNNN ALLAH BUTUN SEVENLERIN DUALARINI QEBUL ETSIN

qemini udmusam her nefesimde

bitib her isteyim her hevesim de

konlumun sizlayan kaman sesinde

son vida qemini caldi ayriliq

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    buütün sevenler kavuşsaydı bu aşk şarkıları bu şirler olmazdı bence bazıları kavuşsun bazıları kavuşmasın bence karışık
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Yer imleri