2 sonuçtan 1 ile 2 arası

aşık erkekle umursamaz kızın birbirlerine gönderdiği şarkılr

Senior Member

aşık erkekle umursamaz kızın birbirlerine gönderdiği şarkılr

aşık erkekle umursamaz kızın birbirlerine gönderdiği şarkılar ;

erkek: Ben seni sevdiğimi dünyalara bildirdim indirdin kaşlarını babanı mı öldürdüm ?
    kız : birrr çok sıkıldım iki yerim çok dar ooooo senden çok var benimi buldun şimdi çok işim varrr ...
    erkek: gül renginde gün doğarken boğazdan gemiler usulca gecerken ...belki üstümüzden bir kuş gecer kanadından bir tüyü sen iner döne döne gökyüzünden hiçbir yüz güzel değil senin yüzünden ...kanatlanırız senin ellerinden ellerindennnn...
    kız : eller eller eller dırınırınım eller eller eller
    erkek:Benim küçük sevgilim sen bana neler yaptın böldün parça parça onlar bilmez onlar bilmez bakarlar yüzüme sanki yoksun gibi ...vururlar yüzüm sanki yoksun gibi..
    kız : yeterr düşündüğün hayat beklemezzz kafana takma dur yüreğini dinle kafana takma hiç yüreğini dinlee... değmez kimsee...
    erkek: haberinn haberin varmıııı ??? terketmedi sevdan beniii ... aç kaldım susuz kaldım gecelerrr gecelerceee ...yastığımda düşümde içimdesin bir hain bıçak gibi kalbimdesin dermanı yoktur bilirim ....
    kız :salla salla beni salla salla pulları zarları salla salla beni salla vallahi geldinnn oyunaaa
    erkek: seninle bir an ömre bedel geçtiğin yollara gönlümü serdim arasıra gel gözüne kurban sözüne hayran göz göze geldiğim her seferinde eridi bu can ...hayranım kaşına gözüne maaşallah razıyım çilene derdine eyvallah.. çarpıldım boyuna posuna bismillah razıyım çilene derdinee...
    kız : incinsende sözün düzünü diciyem acaip hayvanlara benziyrsen ...men senin bu emellerine nece dözümmen ne diyim daha sana yoktur sözüm
    sır sıfatından su içmeyür gözüm cinlere şeytanlara benziyirsen acayip heyvanlara benziyirsen ...
    erkek:ey sevdiğim bir gün bana yar demedin yar demedinn....
    kız : git hadi git git gidebildiğin yere...
    erkek: gidecek yerimmi varrr diyecek sösümmü var bunu eler anlamaz sana ihtiyacım varr...
    kız :ammannn unut herşeyi ammann salla dertleri ammannn nasıl olsa yeni bir gün doğacak bak gör sen ))artık dünyamda deilsin umrumda hiç değilsinnn...
    erkek:çemberimde gül oya gülmedim doya doyaa karşı karşı dururken yüzüne hasret kaldım al beni kıyamam seni ...
    kız : banane banane banane onu al onu al beni alma )
    erkek: o zaman ben gidiyorum
    kız : artık sana git diyebilirim kendi kendime yetebilirim... başka aşklar bulabilirim seni hiç yok sayabilirim.. yanılıyor olsamda buna memnun olabilirim... aşık değilim olabilirim olabilirim olabilirim yüzde elli sevebilirim sevebilirim...
    erkek: ? yine aklım çok karıştı ...
    kız : seviyorum seniii ..
    erkek:bende seni sevgilimmmm )
    kız : şaka yaptım şaka şaka yaptım şaka şaka şaka )))
    erkek: ne seveni nede gideni hepsinden vazgeçtim aşklarım dillere düştü sayenizde.. ne dünyayı yakarım nede kırarım kadehleri sevgiye inanmaz oldum sayenizde... tükenmiş DELİKANLI AŞK dedikleri...ne gülerim nede kızarım nede arkasından ağlarım yüreğim aşklara düştü sayenizde e bıktım artık fa..e gönüllerden ...ne okyanuslar kadar derin nede gökyüzü kadar sakin fikirler altüst oldu sayenizde koktum artık çarkların dönüşünden ...offf Allahım off nedendir hep zorla sana gelişim off Allahım off offları tekelledim sayenizde... sevgiyi tükettim sayenizde... kendimi kaybettim sayenizde...

Member
    erkek aladtr sevgılıısnı sonra boyle ozr dıler=hataydı bılıorum buuk askım bır GECENIN anlamı yok benı affet bıtanemsın herseyımsn sen basıma gelen en gsel seysınnn
    kızda= ayrıldıkk dunyaa duysunn GOZUN AYDIN ayrıll dık derrr....
    beni verme ellere
    al götür yüreğine
    sakla...
    kimseye gösterme...

Yer imleri